2022-23 NBA City Edition formaları çıktı. İşte onların geçmiş hikayelerinden bazıları

bu NBA Takımlar, 2022-23 sezonu için City Edition formalarının yeni listesini açıkladı. Formalardan şortlara kadar bu üniformalar genellikle sahibinin memleketiyle bir tür tematik bağ taşır.

atletik Bazı dikkate değer City Edition formalarının nasıl tasarlandığını ve taraftarların takımlarının maçını izlerken dikkat etmesi gereken ayrıntıları öğrenmek için Nike Erkek Basketbol Ürünleri Direktörü Jesse Alvarez ile konuş.


başlamak istiyorum mahmuzlar Jersey. Bana tasarım ve ilham konusunda rehberlik edebilir misin?


NBA’in fotoğrafı.

Spurs, sanırım birçok kişinin hatırladığı gibi, bunlardan birine sahip. En ikonik all star spor formaları Bunu Jersey kültürü dünyasında yaptık. Böylece renk ve canlılık açısından bazı net müdahaleler görebiliriz. Gerçekten odaklanmıştı ve bağlantı kurabiliyordu. Bazı detayları sormuşsunuz: Kemer tokasındaki mahmuz logoları ve kemer tokasındaki mahmuz logoları gerçekten iyi bir yol gibi görünüyordu. Aynı All Star formalarını öne çıkarmak için ince ayrıntılar ekleyin.

Bu yüzden o formalara baktığımda o rengi tanıyorum. bu Pistonlar Yeşiller, normalde Piston renkleriyle ilişkilendirmediğim bir renk. Orada ne oldu?

Detroit’in harika bir hikayesi var. Bu hikaye hakkında bir şey St. Cecilia. Yani St. Cecilia aslında oyuncuların koştuğu ve pikap basketbolu oynadığı bir yer. Yani bu renk, yeşil, gerçek St. Cecilia’dan ilham aldı. Bu, dar yamanın ikonik detaylarıyla birlikte, aslında bir vitray veya ortada 313 logosu bulunan St. Cecilia’da sergilenen vitraydan esinlenilmiş bir kepçe göreceksiniz. Bu hikayeleri birbirine bağlamanın yolu. Aziz Cecilia’nın mantrası ‘Yıldızların yapıldığı yerde doğmazlar’dır. Yani bu hikayeyi hayata geçirmek için gerçekten birbirine bağlıyor.

daha derine inmek

Daha derine git

Isiah. Mantra. Kerwin. Detroit’in Kilise Spor Salonu Nasıl Efsanelerin Doğum Yeri Oldu?

Spor salonunu görmeleri ve içinden geçmeleri için insanları oraya gönderdiniz mi?

Evet, yani aslında ekiple ortak olduk, yani ekip oradaydı. Bize resim gönderiyorlar, adını sen koy. İhtiyacımız olan her şeyi, kelimenin tam anlamıyla hayata geçirebiliriz. Herhangi bir üniforma gibi, gerçekten de takımla başlar. Hayran kitlelerini çok iyi tanıyorlar. Demek tüm bu ilham noktaları buradan geliyor.

Detroit Pistons City Edition Üniformaları


NBA’in fotoğrafı.

Kendiniz için favori bir forma var mı?

Biliyor musun, komik, sadece birini sevmenin zor olduğunu söylüyordum. Özellikle, hepsi sizin çocuklarınız gibi hissediyorlar. Ama bence arkanda, Chicago. Chicago’yu gerçekten seviyorum. Bence belediyecilik kendini çok farklı şekillerde gösteriyor. Arkasındaki kod, bir şehri birleştirmek gibi ve nasıl Boğalar Yan profilde Y’nin ortasında. Bir şehrin kalbindeki bir takımın nasıl göründüğünün harika bir temsili olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden Chicago’da yaşıyorum.

içindeki renk düzenini beğendim kereste kurtları Bir, ama belli ki kurtlarla ilgili bir şey değil. Neyle ilgili? Bu konuda benzersiz olan nedir?

Genel olarak, City Edition (Jersey) ile ilgili benzersiz şeylerden biri, sorunuzu yanıtlamadan önce, bir şirketin her hikayesinde onu gitmek istedikleri yere götürmeleri. Yani Minnesota, her türden sanatçı için yaratıcı bir sıcak nokta olarak bilinir. Bu (Jersey), bazı yaratıcı topluluklara bir selamdır. Bu üniformayı benzersiz kılan şeylerden biri, onu üniforma üzerinde görme şeklinizdir, aslında her üniforma için farklı şekilde kesilmiştir. Yani her üniforma benzersizdir, her yaratıcı kendi yolunda benzersizdir. Hikaye gerçekten böyle hayat buluyor.

Yani tüm bu renklerin harika bir desenini istiyorsunuz. Her renk örneği her üniforma için farklı mı?

Bir üniformanın nasıl yapıldığını düşündüğünüzde, her parça kesilir, yani hiçbir iki parça birbirine benzemez. Yani bunları bir araya diktiklerinde, her üniforma parmak izi gibi biraz farklıdır.

Minnesota Timberwolves City Edition Formaları


NBA’in fotoğrafı.

Bazen sadece takımlarla değil, forma yapımında belirli kişilerle işbirliği yaptığınızı biliyorum. Bazı formalar için bir fikirle, yaratmada size yardımcı olabilecek başka biri var mı?

Evet, Detroit iyi bir örnek. Big Sean, Pistons’ın kreatif direktörü, bu yüzden onu hayata geçirmeye yardım eden biri. Arkanda KITH var New York Knicks. Aklıma bu iki takım geldi. Şehir baskısı üniformalarını hayata geçirmek için şirketlerle birlikte çalışan bazı isimleri vurgulayın.

Hornets izliyordum. Hayatımda gördüğüm en kızgın eşek arısıydı.

Agresif bir eşekarısı. Nane merkezli gerçekten harika bir hikaye bence. Harika şeylerden biri – görebiliyor musunuz bilmiyorum – ama ince çizgiler aslında Mint’e bir selam. Nane, bilirsiniz, bu üniformanın ilham kaynağı. Nane süslemeli altın harfler, Charlotte’daki darphanenin finansal ilhamına geri dönüyor.

மியாமி <a class=


Heat City Edition Jersey” genişlik=”1022″ yükseklik=”1024″ /> Fotoğraf NBA’in izniyle.

Son olarak, Heat forması hakkında konuştuğunu duydum. Bana bunun içinden geçebilir misin, özellikle yandaki ip. Bu gerçekten harika bir ayrıntı gibi görünüyor.

Yani daha önce bir Isı oyunu oynadıysanız, kordonun etrafında gerçek bir sarı ip göreceksiniz. Oyun sırasında gördüğünüz sarı ipten ilham almak için sarı tüpler kullanıyorlar. Konseptleri, geçen yıl tanıttıkları mashup’larının ikinci bölümü.

Bu yıl rengi beyaza çevirdiler ve daha sonra kimliklerinin önceki ikonik unsurlarından farklı unsurları alıp bu özelleştirilmiş görünümü elde etmek için bir araya getirdiler. Böylece onların unsurlarını göreceksiniz Floridalılaronların Beyaz sıcak, Aksine. Isı sistemini oluşturan tüm farklı tipteki pullar tek bir üniforma haline getirildi.

(Tüm fotoğraflar NBA’e aittir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.