2022 ABD Açık Lider Tablosu: Canlı Yayın, Bugün Golf Skorları, The Country Club’da 1. Turdan Güncellemeler

122. ABD Açık Perşembe sabahı oturumunun ardından kulüp binası liderleri arasında bir maç öncesi seçimle başlıyor. Caesars Sportsbook için ulusal şampiyonluğu kazanmak için 10-1 öne geçen 67 yaşındaki Rory McIlroy, 3 yaş altı şutunu çekti ve son bir sabah dalgasına kadar 17’ye çıkmadı. Brooklyn, Massachusetts’teki Country Club’ı yönetiyor.

McIlroy, 2021 Masters şampiyonu Hidegi Matsuyama ve Olimpiyat altın madalyalı Sander Schaffel ile dinamit çiftini oynayarak bir numaralı oyuncusu oldu. 5’i aramaya başladı. Colin Morikawa, John Rahm, Will Saladoris ve Adam Scott, eş-liderlerin arkasındaki iki önemli isim olsa da, ikisi ilk turlardan sonra eşit değil.

Brooks Copca bu öğleden sonra manşetlerden biriydi. Üçüncü ABD Açık’ını kazandığında beşinci büyük şampiyonluğunu yakalamaya çalışıyor. Coppa kariyerine Dünya 1 Numaralı İskoç Scheffler ve Blair’in şampiyonu Cameron Smith ile başladı.

Büyük isimler, eski tarz bir golf sahası ve hikaye anlatımı çok yaygın, bu yılki ABD Açık, şimdiden hatırlanması gereken bir yarışma olarak tasarlandı. CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki puanlar ve önemli noktalarla güncelleyecektir. Bu hikayenin yukarısındaki canlı skorlara daha ayrıntılı olarak göz atın Öncülük etmek, 1. tur çay saati ve bizim mutlak ABD Açık TV Programı Kapsam Kılavuzu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.