2022 ABD Açık Lider Tablosu: Canlı Yayın, Bugün Golf Skorları, The Country Club’da 2. Raunt Güncellemeleri

67 yaş altı ikinci tur, dünyanın 1 Numaralı Scott Scott Scheffler’i 122. ABD Açık’ta yardımcı liderliğe sevk etti. Cuma günü kapıların dışında mücadele eden Teksaslı, dokuzuncu sıranın ortasında sırtında alev aldı ve alt 4’te dört delik oynarken Bar-5 14’te kartal tarafından durduruldu.

Scheffler şimdi adını 69-68. turlarda imza atan Nick Hardy’nin yanında buluyor. Diğer dört adam Liderler Tablosunun zirvesinde yer alıyor ve dört kez büyük şampiyon Rory McIlroy da dahil olmak üzere henüz ikinci turlarına başlamadılar. RBC Kanada Açık unvanını başarıyla savunan Kuzey İrlandalı, 17 delikten boogie olmadan ilk tura giderken neredeyse kusursuzdu.

McIlroy, güçlü bir ikinci turda Scheffler’i geçecek. John Rahm, Colin Morikawa, Will Saladoris ve Max Homa Perşembe performanslarıyla kendilerini kırmızıda oynamayı başardılar ve bu öğleden sonra çok daha fazlasını bekliyorlardı. Daha pek çok aksiyonla birlikte, oyunun bu Titanları bu şampiyonluk iddialarını doğrulayacak.

CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki puanlar ve önemli noktalarla güncelleyecektir. Bu hikayenin yukarısındaki canlı skorlara daha ayrıntılı olarak göz atın Öncülük etmek, 2. tur çay saatleri ve bizim mutlak ABD Açık TV Programı Kapsam Kılavuzu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.