2022 ABD Açık Lider Tablosu: Canlı Yayın, Bugün Golf Skorları, The Country Club’da 4. Raunt Güncellemeleri

2022 ABD Açık, Will Saladoris ve Matthew Fitzpatrick’in liderlik tablosunda 4. sırada bitirmesiyle tüm zamanların bir klasiği haline geldi. İkisi geçen ayki PGA Şampiyonasında önemli bir rol oynadığından, ikili yalnızca ilk büyük şampiyonluk galibiyetlerini değil, aynı zamanda PGA Tour’daki ilk galibiyetlerini de arıyorlar. İlk üç gün iyi oynadı ve arkalarında hala birçok önde gelen oyuncu var, bu yüzden daha yapılacak çok iş var.

Son gün tek başına lider olan John Rahm, The Country Club’daki 18. çukuru kaçırmazsa 3. sırada yer alıyor. Arkasında Massachusetts kalabalığının tam desteğine sahip olacak New England’dan Keegan Bradley ile birlikte finalde olacak. Ustalar şampiyonu Scotty Scheffler, dört kez majör şampiyonluk kazanan Rory McIlroy ve dünya No. 9 Sam Burns da 122. ABD Açık’ın unutulmaz finallerine çıkacak.

CBS Sports, bu hikayeyi aşağıdaki puanlar ve önemli noktalarla güncelleyecektir. Bu hikayenin yukarısındaki canlı skorlara daha ayrıntılı olarak göz atın Öncülük etmek, 4 tur tee kez ve bizim mutlak ABD Açık TV Programı Kapsam Kılavuzu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.