2022 Presidents Cup Skorları, Sonuçlar: Canlı Yayın, Puan Durumu, Golf Güncellemeleri, 2. Cuma Günü Programı

Amerika Birleşik Devletleri, Quail Hollow Golf Kulübü’nde 2022 Başkanlar Kupası’nın 2. Gününde 4-1 önde. Amerika Charlotte’ta evine baktı ve Amerikalılar 12. Başkanlar Kupasını kazanacak gibi görünüyordu. Perşembe günü dörtlüdeki baskınlıklarına ek olarak, şimdi dikkatlerini Amerikan takımının 2007’den beri uluslararası takımla birlikte olduğu dörtlüye çeviriyorlar.

Uluslararası ekip, 1. Günde deneyimli denizaşırı ekip üyesi Hideki Matsuyama ile güçlü bir şekilde mücadele etmesine rağmen, önce Adam Scott’ı gönderiyor. Trevor Immelman’ın takımı yeniden çekişmeye girmeye çalışırken, toplamda beş dört top maçı oynanacak.

Tüm muhaliflere rağmen, ABD’nin 2019’da Royal Melbourne’de gösterdiği gibi, bir deplasman takımı için bir turnuvanın başlangıcında üç puanlık bir fark aşılamaz. Avustralya’da ABD, Başkanlar Kupası’nı hafta sonu 16-14’lük bir galibiyetle kaldırmadan önce ilk seansı aynı 4-1 skorla kaybetti. Uluslararası takımın bu başarıyı tekrarlama şansı düşük olsa da, etkinliğin ikinci gününe girme olasılığı devam ediyor.

2022 Cumhurbaşkanlığı Kupası Skorları, Sonuçları

2. Gün — Dört Top

1

Jordan Spieth ve Justin Thomas

2’YE KADAR 7

Adam Scott ve Cameron Davies

2

Scotty Scheffler ve Sam Burns

1 KADAR 7

Sungjae Im ve Sebastian Munoz

3

Cameron Young ve Kevin Kisner

6’ya kadar inşa

Mito Perera & C. Besudenhout

4

Patrick Cantlay ve Sander Schaffel

2’YE KADAR 5

Hideki Matsuyama ve Tom Kim

5 Billy Horschel ve Max Homa 1 YUKARI 4 Corey Connors ve Taylor Pendrith

CBS Sports, Presidents Cup’ın ikinci gününden itibaren bu hikayeyi güncellemek için sonuna kadar yanınızda olacak. Canlı skorlar, güncellemeler ve öne çıkanlar için burayı kilitli tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.