2023’te Tom Brady için en uygun üç potansiyel; Steve Wilks’in Carolina’daki başarısını incelemek

Garip görünse de, QB ile eski takımının yeniden bir araya gelmesi, Brady ve Belichick için bir kazan-kazan senaryosu olacaktır. İkili, altı Super Bowl şampiyonluğu kazanmak için bir araya geldi ve Patriots ile 20 yıllık koşularında .774 galibiyet yüzdesi bildirdi.

Kenara koymak Artan gerilim Brady’nin takımla geçirdiği süre boyunca ve Brady’nin New England’daki son sezonunun ezici bir şekilde tamamlanmasının yanı sıra (bire bir playoff görünümü), Patriots programı iyi yürüttü ve son sezonları 12. sırada bitirdi. O sadece kritik anlarda büyük oyunlar yapma becerisine sahip bir debriyaj oyuncusu değil, aynı zamanda genç oyunculara, çaylaklara ve koçlara (Matt Patricia ve Joe Judge gibi) yardım ederek 2022’de zorlu bir hücumu istikrara kavuşturma yeteneğine de sahip. veya 2023’te kim saldıracak) organizasyonun nüanslarında ustalaşmak için.

Brady dönerse 2021 birinci tur seçimi mac jones Tezgahta veya ticaret bloğunda. Ama eğer ekibin bir parçasıysa Jones, Brady’nin liderlik ve organizasyon konusunda bir ustalık dersi vermesini izleme şansına sahip olacak. Ayrıca Jones, bir cepten geçen kişinin özelliklerine sahip bir oyun kurucudan bir şeyler öğrenebilirdi.

Brady’nin orada bulunduğu süre boyunca organizasyon içindeki kültürü ne kadar etkilediği ve etkilediği düşünüldüğünde, TB12 ile Patriots arasında bir yeniden birleşme masadaki en mantıklı seçenek. Brady yapmalı Dwyane Wade benzeri bir dönüş Onu bir ikon yapan ekibe. Ve Belichick, koçluk saflarında tüm zamanların bir oyuncusu olarak mirasını daha da parlatacak başka bir unvan üretmek için bir şans daha elde edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.