49ers, Jimmy Garoppolo’nun San Francisco’da kalmak için sözleşmesini yeniden düzenledi; Anlaşma ticari olmayan bir madde içeriyor

San Francisco 49ers Oyun kurucu Jimmy Garoppolo kalıyor. Pazartesi, Garoppolo Yeniden yapılandırılmış bir yıllık anlaşmaya varıldı CBS Sports NFL Insiders Josina Anderson ve Jonathan Jones’a göre bu onu San Francisco’da tutacaktı. Bildiri. Sözleşme, ticari olmayan ve etiketsiz maddeler içerir, ESPN’e göre. Garoppolo gelecek sezon serbest oyuncu olacak.

Garoppolo’nun takas edilmemesi, takas edilmeyeceği anlamına gelmez. ESPN’e göre. Garoppolo müzakerelere dahil edilmeli ve bu da bir takası kabul etmesi gerektiği anlamına geliyor.

NFL Media’ya göre, Garoppolo’nun yeni sözleşmesi 6,5 milyon dolar değerinde, tamamen garantili ve parasını 16 milyon dolara yaklaştırabilecek teşvikler içeriyor. Salı günü 53 kişilik kadro son tarihi ile 49ers, Jimmy G hakkında bir karar vermek zorunda kaldı ve şimdi Trae Lance’in yedeği olarak gruba geri dönecek.

Garoppolo’nun 2022’deki orijinal maaşı 24.2 milyon dolardı ve bu, ticaret piyasasının asla gerçekleşmemesinin önemli bir nedeni olabilir – özellikle de oyun kurucu sezon dışı omuz ameliyatı geçirdiğinden beri. Geçen hafta 49ers başantrenörü Kyle Shanahan Olasılığı dışlamamak San Francisco’da Jimmy G var. Şimdi, eğer bir şeyler ters giderse, 49ers’ın oldukça sağlam bir yedek planı var.

Garoppolo’nun adı tüm sezon haberlerde yer aldı. Rakip Temmuz ayında bildirildi Seattle Deniz Şahinleri vardı düşünmek Jimmy G oyun kurucu savaşlarına ekledi. Ve bu ayın başlarında Cleveland Browns o Garoppolo’ya bakın Deshaun Watson’ın uzaklaştırma cezası arttıysa, arttı. ne zaman New York Jetleri Oyun kurucu Zach Wilson, hazırlık sezonunun 1. Haftasında dizinden yaralandı ve Garoppolo’yu San Francisco’nun savunma koordinatörü olduğu günlerden beri iyi tanıyan birçok kişi Robert Saleh’in bir hamle yapacağını düşündü, ancak bu da olmadı.

Zaman geçtikçe, 49ers, Garoppolo’yu elinde tutabileceklerini giderek daha fazla hissetmeye başladı. 49ers’ın sahibi Jed York bile kısa süre önce takımın QB’yi takas etmek için acele etmediğini ve yapacağını söyledi. ona sahip olmak güzel.

“Daha önce de söyledim, asla yeterince iyi oyun kurucuya ve iyi futbolcuya sahip olamazsın” York dedi Atletizmden Tim Kawakami. “John (Lynch) ve Kyle’ın (Shanahan) ne yapmak istediği konusunda kadro tartışmalarına girmeyeceğim. Ancak bu takımı daha iyi hale getirmek için ne yaparlarsa yapsınlar onları destekleyeceğim.

“Bunu Joe (Montana) ve Steve (Young) ile gördüm ve bugün üst sınırın maaş sınırından farklı olduğunu anlıyorum. Ama daha önce de söylemiştik: Jimmy’ye sahip olduğumuz için mutluyuz. Onu kadroda görmekten mutluyum. Eğer öyleyse, durum bu.”

Kasım ayında 31 yaşına giren Garoppolo, geçen sezon 15 maçta 3,810 yard, 20 touchdown ve 12 müdahalede bulundu. San Francisco, playofflara 10-7’lik bir rekorla ulaşmak için 2-4’lük bir başlangıç ​​yaptı ve nihai Super Bowl şampiyonlarına düşmeden önce sezon sonrası iki düz üzgünlük çıkardı. Los Angeles Koçları NFC Şampiyonası Oyununda. Genel olarak etkileyici bir kampanyaya rağmen, 49ers, geçen yıl genel olarak 3 numara olan Lance’i seçmek için bir kral fidyesinden vazgeçti.

Jimmy G49 ile takas edildi Yeni ingiltere yurtseverleri 2017 sezonunun ortasında. San Francisco, 49ers ile ilk beş startını kazandıktan sonra onunla bir sözleşme imzaladı. Beş yıl, 137.5 milyon dolarlık sözleşme. Garoppolo, 2018 sezonunun 3. Haftasında ön çapraz bağını kopardı, ancak 49ers’ı 2019’da 13-3’lük bir rekora ve bir Super Bowl görünümüne götürdü. kansas şehir şefleri.

Garoppolo, 2016’dan bu yana tüm NFL oyun kurucuları arasında dördüncü en yüksek galibiyet yüzdesine sahip olsa da, 49ers’ın hücumu, San Francisco’nun etkileyici acele saldırısı veya Tebow Samuel gibi çeşitli oyun kurucuları kullanmadaki ustalığı ile karşılaştırıldığında asla Jimmy Gee’nin eline geçmedi. 49ers’ın 2021 NFL Draft’ında genel olarak 3 numaraya çıkmasıyla birlikte, Garoppolo’nun franchise’ın başlangıç ​​oyun kurucusu olarak günleri numaralandırılmış gibi hissetti.

49ers’ın Garoppolo’yu takımda tutma kararıyla, takımın Lance’e olan güveni hakkında çokça konuşulacak. Her iki durumda da, oyun kurucu odaları, yıllarını hücumda geçirmiş bir gazi ile oldukça sağlam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.