ABD Capitol Polisi, House ofis binasında Stephen Colbert personelini izinsiz girme suçlamasıyla tutukladı

YeniArtık Fox News yazılarını dinleyebilirsiniz!

ABD Capitol Polisi, CBS ile çalışan bir grubu tutukladı “Stephen Colbert ile geç gösteri“Fox News Perşembe gecesi ABD Temsilciler Meclisi ofis binasına yasadışı yollardan girdiklerini öğrendi.

7 kişilik grup tutuklandı Longworth Evi Ofis Binası Kaynaklara göre, grup 6 Ocak’ta yeterli basın kanıtı olmaması nedeniyle soruşturmadan ihraç edildi.

Gece geç saatlerde Colbert, belediye başkanları, sözde muhafazakarlar, öğretmenleri silahlandırma fikrini öne sürüyor

Aynı grup, Capitol kompleksi Perşembe gecesi halka kapatıldıktan sonra yeniden ortaya çıktı ve Fox News Kongresi’nin iki Cumhuriyetçi üyesi, Azınlık Lideri Kevin McCarthy’nin R-Khalif ofislerinin etrafında video ve fotoğraf çektiği bildirildi. Ve Temsilci Lauren Bobert, R-Colo.

ABD Temsilciler Meclisi’nden üst düzey bir kaynak Fox News’e Stephen Colbert’in programıyla ilgili olarak yedi kişinin tutuklandığını söyledi.

Milletvekilleri tarafından yasadışı giriş için Capitol’de tutuklanan Stephen Colbert çalışanları cevaplara ihtiyaç duyuyor

Grup, birkaç saat sonra güvensiz olmakla ve yasa dışı bir şekilde Meclis ofis binalarına girmekle suçlandı.

13 Temmuz 2021 Salı günleri Stephen Colbert ve Konuk Sir Richard Branson ile Late Show.
(Fotoğraf: Scott Kovalchik / CBS, Getty Images aracılığıyla)

“Stephen Colbert ile Geç Gösteri” ekibi Ocak. Fox News, 6 soruşturma için basın kanıtı için başvurduğunu iddia etti, ancak Meclis, radyo / TV galerisi talebini “haber” olarak değerlendirilmediği için reddetti. Sorun, genellikle kimlik bilgilerini işleyen radyo/TV muhabirleri derneğine gitmedi.

Normal Capitol Hill Press Pass’a ek olarak, Ocak. Duruşma odasında bulunmak isteyen 6 Komite üyesinin özel bir “yukarı”ya ihtiyacı vardır.

Davet edilmiş olsalardı, Colbert’in yönetim kurulu üyeleri House ofis binalarında olabilirdi. Fox News, Colbert’in ekibinin 6 Ocak Perşembe günü delegeler Adam Schiff ve D – Calif de dahil olmak üzere komite üyeleriyle röportajlar yaptığını bildirdi. Ve Stephanie Murphy, D-Fla. Ayrıca Delegeler Jack Achinsklos ve D-Mass ile röportaj yaptılar.

Ocak Capitol Polisi, Colbert’in ekip üyelerini Komite 6 bölgesinde gördüğünde, okul ofis binasını terk ettiler.

Zaman zaman, Achinlose’un yardımcısı tarafından saat 16.00’dan hemen sonra Longworth House ofis binasına girmelerine izin verildi ve birkaç saat boyunca başıboş kaldılar. Kaynaklar Fox News’e, yardımcının grubun çok daha fazla röportajı olduğuna inandığını söyledi.

Kaynaklar Fox News’e, grubun birkaç saat boyunca House ofis binalarında fark edilmeden dolaştığını söyledi.

ABD Capitol Polisi Fox News’e yaptığı açıklamada, Longworth House ofis binasının Perşembe günü sabah 8:30 civarında bir kesinti çağrısı aldığını söyledi. Ek ücret talep edilebilir.

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

“16 Haziran 2022’de akşam saat 20:30 civarında, ABD Capitol Polisi (USCP), Longworth House ofis binasında bir karışıklık meydana geldiğine dair bir telefon aldı. Kapatıldı ve bu kişilerin bir grubun parçası oldukları belirlendi. USCP tarafından o gün binayı terk etmesi talimatı verildi, “dedi. “İzinsiz girişle suçlandılar. Bu devam eden bir ceza soruşturması ve bir ABD avukatına danıştıktan sonra başka cezai suçlamalar gündeme gelebilir.”

Bir CBS sözcüsü Fox News’e, Triumph The Insult komik talk show’unun “The Late Show” adına komedi bölümü için röportajları kaydetmek üzere Çarşamba ve Perşembe günleri ABD Başkenti’nde olduğunu ve röportajların yetkilendirildiğini ve önceden ayarlandığını söyledi. Kongre yardımcıları ile organize edilmiştir.

Bir sözcü, yapım ekibi üyelerinin gözaltındayken “sahneleri çekmek” ve diğer komedi unsurları için salonlarda kaldıklarını söyledi.

“15 Haziran Çarşamba ve 16 Haziran Perşembe günü Triumph, komedi bölümü için The Insult Comic Dog Capital’daki prodüksiyon ekibiyle ‘The Late Show’ adına röportajlar kaydetti. “Günün son röportajında ​​üyelerin ofislerinden ayrıldıktan sonra, yapım ekibi, Capitol polisi tarafından gözaltına alınırken salonlarda ve diğer son komedi unsurlarında duran insanların sahnelerini filme aldı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.