Agrisur Stadyumu şimdi Steelers’a ev sahipliği yapıyor

Pittsburgh Steelers ve Pittsburgh Panthers’ın North Shore evi, yaklaşan futbol sezonu öncesinde isim değiştirecek. Pittsburgh taraftarları yeni stadyum adına tepki gösteriyor: Yukarıdaki raporu izleyin. 20 yıl sonra stadyumun adı artık Heinz Field olmayacak. Haynes Field, adını Michigan merkezli bir sigorta komisyonculuğundan alan Agricher Stadyumu olacak. Steelers hayranı Amy Applegate, “Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum” dedi. “Neden Haynes’den değiştirsinler? Bu bir Pittsburgh geleneği, değil mi?” “Heinz burada bir elyaf, bu yüzden her zaman Heinz Field olacak.” Pittsburgh Action News 4, stadyumdaki satıcıların değişiklikten haberdar edildiğini ve önümüzdeki sezon için yeni sponsor adına hazırlanmalarının söylendiğini bildirdi. Ben yine de Haynes Field diyeceğim. Benim için hala Heinz olacak. Burası Pittsburgh,” dedi Kennedy Township’ten Carol Godlewski. “Tipik Pittsburgher, sanırım” dedi gülerek. Yaşam boyu Pittsburgher’lı olan Paul Emanuel, ikonik Heinz Field tabelalarına bakmak için durdu.” Tabelaları indirmeden önce son bir kez görmek istedim” diyen Emanuel, “Big Ben’in son maçı için burada olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. ‘Güle güle.’ Ben Roethlisberger’in resmi Twitter hesabı Pazartesi günü tweet attı “Buna inanamıyorum. Doğru ya da doğru gelmiyor! Ev her zaman Heinz Field olacak! Son maçı asla unutmayacağım ve Forever Heins’deki tüm harika hayranları asla unutmayacağım! Steelers, Pazartesi günü stadyumun yeni adını doğruladı ve Agrisure isim hakları için 15 yıllık bir anlaşma imzaladı. Mali şartlar açıklanmadı. Steelers başkanı Art Rooney II yaptığı açıklamada, “Stadyumun isim hakları için Aggressor ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” Dedi. “Tarım bize stadyumumuzun taraftarlarımız için değerli bir varlık olmaya devam etmesini sağlama ve NFL stadyumlarının piyasa değerini koruma fırsatı verdi.” Accresure’ın kurucu ortağı, başkanı ve CEO’su Greg Williams, “Steelers ile ortak olmak bir ömür boyu ve muazzam bir onurdur.” stadyumu 2022 sezonu öncesinde, “Pittsburgh Steelers ile aylarca çalıştığımız için The Steelers, Heinz Field için yapılan yeni adlandırma hakları anlaşması çerçevesinde, önemli ölçüde daha fazla ödemeye istekli yeni bir ortak buldu. Bir Kraft Heinz sözcüsü yaptığı açıklamada, “Biz haklıyız” dedi ve “Heinz adı artık stadyumda olmayacak ve Steelers ile ortaklığımız yeni yollarla devam edecek. Önümüzdeki günlerde yeni Steelers sponsorluğumuzla ilgili ayrıntıları duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” Spor ve Sergi Komisyonu, Heinz Field’ın arazi sahibidir, ancak başkanı, eyalet Senatörü Wayne Fontana, SEA’nın isim hakları konusunda hiçbir söz hakkı olmadığını söyledi. stadyum. Pittsburgh firması Fontana, ihale savaşını kazandı. Ne alacağını görmek istediğini söyledi, ancak bunun bir ticari karar olduğunu anlıyor.

Pittsburgh Steelers ve Pittsburgh Panthers’ın North Shore evi, yaklaşan futbol sezonu öncesinde isim değiştirecek.

Pittsburgh taraftarları yeni stadyum adına tepki gösteriyor: Yukarıdaki raporu izleyin.

20 yıl sonra stadyumun adı artık Haynes Field olmayacak.

Heinz Field, adını Michigan merkezli sigorta komisyonculuğundan alan Agrisure Stadyumu olacak.

Steelers hayranı Amy Applegate, “Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum” dedi. “Neden onu Heinz’den değiştirsinler? Bu bir Pittsburgh geleneği, değil mi?”

Steelers hayranı Cliff Applegate, “Doğru görünmüyor. Bana Pittsburgh gibi görünmüyor, hayır” dedi. “Heinz burada bir elyaf, bu yüzden her zaman Heinz Field olacak.”

Pittsburgh’un Action News 4’ü, stadyumdaki satıcıların değişiklikten haberdar edildiğini ve önümüzdeki sezon için yeni sponsor adına hazırlanmalarının söylendiğini söyledi.

Kennedy Kasabasından Carol Kotlewski, “Ben yine de Haines Field diyeceğim. Bana göre hala Haines olacak. Burası Pittsburgh,” dedi.

“Tipik Pittsburgher, sanırım,” diye ekledi gülerek.

Ömür boyu Pittsburger olan Paul Emanuel, ikonik Heinz Field tabelalarına bir kez daha bakmak için durdu.

Emanuel, “İşaretleri indirmeden önce son bir kez görmek istedim” dedi. “Big Bens’in son maçı için burada olduğum için kendimi şanslı hissediyorum, bu yüzden son maçta Heinz Field’daydım ve ‘elveda’ demek istedim.”

Ben Roethlisberger’in resmi Twitter hesabı Pazartesi günü tweet attı, “Buna inanamıyorum. Doğru ya da gerçek gelmiyor! Evim her zaman Heinz Field olacak! Son maçı ve Forever Heinz’deki tüm harika taraftarları asla unutmayacağım! ”

Justin K. Alerjik/Getty Images

Pittsburgh Steelers ve Cincinnati Bengals arasında 26 Eylül 2021’de Pittsburgh’da Heinz Field’da oynanan oyun sırasında Heinz Field’ın genel görünümü.

Steelers, Agrisure’ın isim hakları için 15 yıllık bir anlaşma imzalamasının ardından Pazartesi günü stadyumun yeni adını doğruladı. Mali şartlar açıklanmadı.

Steelers başkanı Art Rooney II yaptığı açıklamada, “Stadyumumuzun isim hakları için Agricer ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz.” Dedi.

Accresure Kurucu Ortağı, Başkan ve CEO’su Greg Williams, “Pittsburgh Steelers, Amerikan sporlarında bir kurum ve dünya çapında tanınan bir markadır” dedi. “Steelers ile ortak olmak, bir ömür boyu sürecek bir fırsat ve muazzam bir onurdur.”

Bu içerik Twitter’dan içe aktarılmıştır. Aynı içeriği farklı bir biçimde bulabilir veya web sitelerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Ekip, AgriSure’un 2022 sezonu öncesinde stadyumun isim haklarını derhal devralacağını söyledi.

Bir Kraft Heinz sözcüsü yaptığı açıklamada, “Pittsburgh Steelers ile Heinz Field için yeni bir isim hakları anlaşması etrafında birkaç ay boyunca çalışırken, Steelers haklı çıkarabileceğimizden çok daha fazlasını ödemeye istekli yeni bir ortak buldu.” Dedi. “Haynes adının artık stadyumda olmamasıyla birlikte Steelers ile ortaklığımız yeni şekillerde devam edecek. Önümüzdeki günlerde yeni Steelers sponsorluğumuzla ilgili ayrıntıları duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”

Spor ve Sergiler Kurumu, Heinz Field’ın toprak sahibidir, ancak başkanı Sen. Wayne Fontana, SEA’nın stadyumda isim hakları konusunda söz hakkı olmadığını söyledi.

Fontana, Pittsburgh şirketinin ihale savaşını kazanmasını görmek istediğini, ancak bunun bir ticari karar olduğunu anladığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.