Aletleri, ekipmanları ve daha fazlasını saklayın

– Öneriler, hakemli yazarlar tarafından bağımsız olarak seçilir. Bağlantılarımız aracılığıyla yaptığınız satın alma işlemleri bize bir komisyon kazandırabilir.

4 Temmuz resmen geldi ve mevsimsel ürünler ve ev geliştirme temelleri için stok yapma zamanı. Eviniz için ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyata bulmanıza yardımcı olmak için, aşk Yazın vazgeçilmezlerine büyük notlar vererek tatilleri kutlar.

Bu anlaşmanın nereden geldiği görülecektir. İncelenen teklifler ve geri bildirim bülteni için kaydolun Her pazardan cumaya gelmelerini sağlayacağız.

İster yaz sıcağını yenmek için bir tavan vantilatörü alın, ister bir Veranda mobilya koleksiyonu Güneşi içinize çekmek, paradan tasarruf etmek ve sıcak havalardan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi yarışları bir araya getirdik.

► 4 Temmuz: Amazon, Walmart, Lowe’s ve Daha Fazlasında Şimdi Alışveriş Yapabileceğiniz 60+ En İyi 4 Temmuz Satışı

4 Temmuz’da hangi mağazalar açık olacak? Walmart, Costco, Target ve daha fazlası için saatler

Bugün, 4 TemmuzBu, en büyük tatil indirimlerinden yararlanmak için en iyi zamanlardan biridir ve temel ev eşyalarında büyük indirimler elde etmek için mükemmel bir fırsattır. aşk. Bağımsızlık Günü aşçıları için en iyi ızgaraya ihtiyacınız varsa, şimdi bir tane almanın zamanı geldi. Aletlerden aletlere kadar her şeyde harika fırsatlar için kaydırmaya devam edin.

Alışveriş yapabileceğiniz en iyi 4 Temmuz fırsatları

Lowe's'deki en iyi 4 Temmuz fırsatlarıyla güneşi içinize çekin veya sıcağı yenin.

Aydınlatma armatürleri ve banyo malzemeleriyle ilgili küçük tasarruflardan Samsung buzdolaplarında büyük indirimlere kadar, burada şu anda alışveriş yapabileceğiniz en sevdiğimiz 4 Temmuz fırsatlarından 10’u burada.

  1. Samsung RF27T5241SR Buzdolabı 1.999$’a (700$ Tasarruf Edin)
  2. Hanover Strathmere 6 Parçalı Veranda Minderli Sohbet Seti 2,199$ (400$ Tasarruf Edin)
  3. Maytag MEDC465HW Kurutucu 548$’a (251$ Tasarruf Edin)
  4. Maytag MVWC565FW Üstten Yüklemeli Yıkayıcı 598$’a (251$ Tasarruf Edin)
  5. Frigidaire FDSH450LAF Bulaşık Makinesi 629$’a (220$ Tasarruf Edin)
  6. 799,20 $ karşılığında Hisense HRB171N6ASE Buzdolabı (199,80 $ tasarruf edin)
  7. Weber Spirit II E-310 Grill 599$’a (100$ Tasarruf Edin)
  8. 599$’a Ego Power+ LM2135SP biçme makinesi (100$ tasarruf edin)
  9. Dewalt XR 2 Aletli 20 Volt Elektrikli Alet Kombo Kiti 199$’a (100$ Tasarruf Edin)
  10. Dewalt Tek Konik Bileşik Kablolu Gönye Testere 199$ (100$ Tasarruf Edin)

Bireysel indirimlere ek olarak, Lowe’s “Daha Fazla Satın Al, Daha Fazla Tasarruf Et” indirimleri gerçekleştiriyor, burada belirli ürünlerdeki indirimler sepet toplamınıza göre artıyor. Uygun ürünlerde 1.499$ veya daha fazla harcama yaptığınızda tasarruf 150$’dan ve 5.000$ veya daha fazla siparişlerde 750$’a varan indirimlerden başlar. Bizimki gibi birçok harika ekipman Kurutucu için en iyi değer seçimi Bu satışın bir parçası, bu yüzden büyük bir ev yenilemesi yapıyorsanız, kesinlikle zaman ayırmaya değer.

4 Temmuz 2022: Alışveriş rehberi

4 Temmuz için en iyi açık hava fırsatları

Bu güzel Hannover mobilya seti ile mükemmel bir veranda partisi atmosferi yaratın.

bizim Favori ızgara, Weber Spirit II E-310, Lowe’da 100$ indirimle satışta ve alabileceğiniz tek harika indirim bu değil. Ayrıca bizim üst görebilirsiniz Elektrikli biçme makinesi Ve Akıllı sprinkler denetleyicisiVe çardakları test etmemiş olsak da (henüz!), bazı yüksek puanlı modellerde büyük indirimler var.

4 Temmuz’da En İyi Cihaz Fiyatları

Samsung, güvenilir, özellik yüklü buzdolapları yapar.

İki beğendikBütçe buzdolapları Zaten büyük fiyattan büyük ölçüde indirimli ve Kompakt, sağlam Maytag üstten yükleyici.

En İyi 4 Temmuz Ev Eşyası Fiyatları

Valdosta tavan vantilatörü, ısıyı engellemek için içeride veya dışarıda kullanılabilir.

Bu hafta para biriktirmek için büyük olmanıza gerek yok. Tuvaletlerden tavan vantilatörlerine, ev eşyaları ve ev aletlerinin hepsi indirimde.

►Amazon Prime Day 2022 Geliyor: 12 Temmuz’dan önce en iyi Amazon fırsatlarını satın alın

4 Temmuz’da genellikle ne indirimde olur?

Yazınızı unutulmaz kılacak bazı ürünleri stoklamak istiyorsanız, 4 Temmuz alışveriş yapmak için harika bir zaman. Klimalar, veranda mobilyaları, çim ekipmanları ve daha fazlası gibi sıcak havaların olmazsa olmazlarında harika tatil indirimleri mevcuttur.

Tabii ki, herhangi bir büyük alışveriş tatili, yolculuk için bol miktarda büyük bilet getirecektir, bu nedenle şilteler, ev aletleri ve elektronik cihazlarda etkileyici fiyat indirimleri bulacaksınız.

4 Temmuz ne zaman?

4 Temmuz Bağımsızlık Günü olarak da bilinir. Bugün, 4 Temmuz. Tabii ki, kutlamanızın bir kısmı harika fırsatlar aramayı içeriyorsa, federal tatilden sonraki günler için kutlayabilirsiniz! Bağımsızlık Günü satışları genellikle Haziran ayının sonunda başlar ve Temmuz ayının ilk haftasında bir veya iki hafta sürer.

4 Temmuz için en iyi fırsatları aldığımdan nasıl emin olabilirim?

Her indirim bulduğunuzda, hemen harekete geçmelisiniz. Ama en iyi yaklaşım? Erken bir başlangıç ​​yapmak için büyük bir satış etkinliğinden önce araştırmaya başlayın. İncelendiğinden beri her şeyi sürekli olarak incelemek bide tuvalet koltukları yapmak Hava fritözleri seni getirmek Şimdi en iyisi. Yeni bir şey için pazardaysanız, önce ödevinizi yapın. Bütçenize uygun bir fiyata harika bir özellik kombinasyonu bulursanız, satışları arayın.

Harika görünen bir anlaşma bulursanız, biraz karşılaştırmalı alışveriş yapın. Bir mağazadaki indirimler, fiyatı başka bir mağazanın normal fiyatıyla aynı seviyeye getirebilir, bu nedenle tekrar kontrol etmek için fazladan birkaç saniye ayırmaya değer.

Doğrudan telefonunuza fırsatlar ve alışveriş önerileri alın.Kısa mesaj uyarıları için kaydolun Hakemli uzmanlardan.

Ürün Uzmanları gözden geçirildi Tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayın. tekrar ziyaret edildi Facebook, heyecan, Instagram, TikTok Veya Flipboard En son fırsatlar, ürün incelemeleri ve daha fazlası için.

Fiyatlar bu makalenin yayınlandığı tarihte doğruydu ancak zamanla değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.