Astros, Trey Mancini’yi satın alacak; Jose Siri, üç takımlı bir anlaşmanın parçası olarak Yarışacak

16:11: sağ el Seçim McDermott ESPN’den Jeff Basson, anlaşmayı tamamlamak için Houston’dan Baltimore’a raporlar.

16:06: Rays, bir dış saha oyuncusu imzalamayı planlıyor Brett Phillips iş için, raporlar Tampa Bay Times’tan Mark Topkin. Rosenthal raporlar Bu atış olasılığı Seth Johnson Anlaşma Baltimore’a gidiyor, Houston ve Orioles bir sürahi gönderiyor. Rosenthal’a göre, Johnson’ın Tommy John ameliyatı geçirmesi bekleniyor.

16:04: The Athletic’den Ken Rosenthal, Rays’i de içeren üç takımlı bir takas olduğunu bildirdi (Twitter’dan) orta saha oyuncusu Jose Siri Houston’dan Tampa Körfezi’ne. Bir ikinci lig sağ kolu Jayden Murray Houston Chronicle’dan Chandler Rome, Tampa Bay’in anlaşmanın bir parçası olarak Houston’a taşındığını bildirdi (Twitter’dan)

3:27 öğleden sonra: Astros alıyor Trey Mancini The Athletic’ten Dan Connolly, Orioles’tan (twitter bağlantısı) MASNsports.com’dan Roch Kubatko’ya göre Baltimore, karşılığında birkaç atış şansı elde ediyor (Twitter’dan)

Mancini, .268/.347/.404 çizgi ile 401 plaka görünümüne sahiptir. 2017-21 arasındaki her sağlıklı sezonda yayınladığı 21 artı homer hızına sadece on ev koşusu ile eşleşti. Düşük güç üretimine rağmen, Mancini’nin ortalama namlu oranı %10 ve ortalama çıkış hızı 89,6 MPH olup, her ikisi de kariyer notlarıyla uyumludur. Mancini’nin uzun toplardaki dip topu ve Orioles’in derin sol saha duvarındaki değişikliklerle, gücü gerçekten bir geri adım yansıtıyor.

Sağ elini kullanan vurucu Mancini de genellikle grev ve yürüyüşlerin sağlam bir karışımına sahiptir. Lig ortalamasının biraz altında ve kariyerinin en düşük oranlarından biri olan plaka maçlarının %21.4’ünün tadını çıkarıyor. Mancini’nin çok yönlü sopası oyun süresini kısaltabilir Yuli Kuriel. Hüküm süren AL vuruş şampiyonu, Houston organizasyonunun uzun süredir üyesidir, ancak yılda .243/.293/.392 çizgisine sahiptir. Houston’ın derinlik tablosunda Kurial’in yerini alabilecek hücum yükseltmeleri peşinde olduğu söyleniyor. Kulüp kurulduğunda Josh Bell Ve Wilson ContrerasMancini’ye döndüler.

Halihazırda ligin en iyi hücumlarından birine sahip olan Houston kulübüne eklenen bir başka özellik. Astros Pazartesi gününe .240/.318/.425 çizgisiyle giriyor, WRC+’a göre ligden 13 puan daha yüksek. Houston’ın koşu skoru toplamı biraz daha düşük, ancak kulüp 461 koşuyla majörlerde 12. sırada.

Mancini köşe vuruşunda biraz deneyime sahip, ancak öncelikle ilk kalede veya belirlenmiş şutörde bir seçenek. Astros’ta var Kyle Tucker Birincil sağ saha oyuncusu, ancak sol saha oyuncusu Michael Brandley Bir aydan fazla bir süredir yaralılar listesinde ve hala belirsiz bir iyileşme takvimi var. yordan alvarez Mancini için oyun süresi için açık bir yol olan vurucunun ilk kaleyi terk etmesi ve zaman zaman sol sahada bazı doldurma çalışmaları yapması bekleniyordu.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Mancini, bu yaz mevcut olan en iyi yarasalardan biri gibi görünüyordu. Ancak Orioles, bu ay 16-7’ye gitti ve .500’e geri dönmek için oynamak için iki ayı var. Baltimore, Amerikan Ligi’nin son joker noktasına üç maç uzaklıkta ve en azından MLB kadrosundan oyuncuları ele almak için ne kadar motive olacaklarına dair bazı soruları gündeme getiriyor. En azından Mancini’nin durumunda, 2023 ve sonrası için kadroyu kaldırma hedeflerine bağlı kalmaya devam ediyorlar, ancak bu, kulüp binasının ve taraftarların en azından bir kısmını hayal kırıklığına uğratacak bir hamle.

Mancini, organizasyonun uzun süredir üyesiydi, franchise’ın yakın zamanda yeniden yapılanması boyunca bir MLB kadrosunda kalan birkaç büyük ligden biriydi. Toplumda uzun zamandır saygı görüyor ve bu, 2020’de kolon kanserini yendikten sonra gerçek oldu. Geçen sezon AL’de Yılın Geri Dönüş Oyuncusu seçildi.

30 yaşındaki Mancini, muhtemelen sezon sonunda serbest oyuncu olacak ve bu da onu Astros için kiralık yapacak. Bu yıl 7.5 milyon dolarlık bir maaşla oynuyor ve bunun 2.72 milyon doları hala ödenmesi gerekiyor. Houston, 2023 için 250.000 dolarlık satın alma ve 10MM dolarlık karşılıklı opsiyonun 250.000 dolarlık satın alımını üstlenecek. (Karşılıklı seçenekler hem oyuncu hem de takım tarafından uygulanmıyor ve Mancini bu kış çok yıllı bir anlaşma yapma kararından vazgeçecek gibi görünüyor).

Playoff çekişmesi bu sezon en azından belirsiz olsa da, Orioles geleceğe bakmaya devam edecek. İkisi de 2022’de kulübü etkilemeyecek bir çift genç silah ekleyecekler. Johnson, ikisinin daha ünlüsüdür. 2019 draftında 40. sıradan seçilmiş, sahada geçirdiği kısıtlı süre içinde etkileyici işler başarmış ve düşük seviyeli vurucuları domine eden eski bir kolej kısa stoperi. Beyzbol Amerika kısa süre önce onu derin bir yarış sisteminde 9. aday olarak sıraladı ve 90’ların ortasındaki hızlı topunu ve ara sıra değerlendiricilerden artı artı notlar (20-80 ölçeğinde 70) alan kaydırıcısını övdü. Artı bir atlet olan 23 yaşındaki oyuncu, henüz Double-A’ya ulaşmamış olsa da, genellikle orta rotasyonda bir başlangıç ​​olarak kabul ediliyor.

Johnson, geçen sezon Low-A’da 93 2/3 istekada 2.88 ERA’ya yükseldi ve rakip vuruşçuların %29’unu kariyer rekoru kırdı. Bu yıl High-A’daki ilk startlarında karşılaştığı %37.3’lük kariyerinin en iyi vuruşunu hala yapıyor, ancak 20 Mayıs’tan beri Tommy John’un ameliyatını gerektireceği bildirilen bir yaralanma ile dışarıda. Johnson, bu sezonun sonunda 40 kişilik kadroya eklenmeli veya Kural 5 taslağına maruz bırakılmalıdır. Kalıcı bir sakatlıktan çıkmadığı ve özellikle büyük lig hazırlığına yakın olmadığı için, ona sezon dışı 40 kişilik bir kadro yeri atamak, O’lar için daha üst düzey bir derinliğe sahip bir Tampa Bay takımından daha kolay olacak.

Rays, 2019 draftının 23. turunda seçtikleri Murray ile de yollarını ayırdı. Sağ elini kullanan Dixie State ürünü, Triple-A’da kısa bir kamera hücresi yaptı, ancak sezonun çoğunu Double-A Montgomery’de geçirdi. 16 maçta (15 başlangıç) 2.83 ERA’ya sahip, %20,5’lik bir vuruş oranını, %7.3’lük küçük bir yürüme yüzdesiyle dengelerken, kendisine karşı oyundaki topların yarısından fazlasında saha oyuncularını teşvik ediyor. Houston çiftlik sisteminin üst seviyelerine bir hacim vurucu ve potansiyel dönüş-gerisi kolu ekler; Bu kış 40 kişilik kadroya eklenmeli veya Kural 5 taslağında yer almalı.

Alternatif olarak, Tampa Bay, acil dış saha karışımını geliştirir. 27 yaşındaki Siri, Cincinnati organizasyonundaki zamanının sonuna doğru duraksayan eski bir Reds adayı. 2020-21 sezonunda Houston ile ikinci lig sözleşmesi imzaladığından beri son iki sezonun her birinde majörlerde yer aldı. Siri, geçen yılın sonlarında 21 maçlık bir galibiyet serisi yakaladı, ancak bu sezon uzun uzamalarla mücadele etti. 196 kümülatif plaka görünüşüyle, büyük bir lig oyuncusu olarak %33.2’lik bir grev oranıyla .210/.265/0.381’e ulaştı.

Aynı zamanda, Rays’in neden ilgisini çektiğini görmek kolay – seçimden sonra bile David Peralta Hafta sonu – saha, kayıptan sonra çok yetersiz kalıyor Manuel Margot, Kevin Kiermaier Ve Harold Ramirez Yaralanma için. Siri’nin çok fazla gücü ve hızı var ve bu yıl 16’dan fazla oyunda Triple-A atışlarını yok etti. Geçen yıl 397 plaka maçında minörler sıralamasında .318/.369/.552’ye ulaştı ve bu sezonun geri kalanında Durham’a tercih edilebilir.

İkinci lig seçeneklerinin dışında kalan Phillips için öyle değil. Yetenekli bir savunma oyuncusu olan Phillips, bu sezon Tampa Bay formasıyla 75 maçta çimlerde üç noktada yer aldı. Kuzeyde %40’lık bir grev oranıyla sadece .147/.225/.250’yi vuruyor, ancak mücadeleler Tampa Bay ön ofisinin görmezden gelemeyeceği kadar fazla hale geldi. Rays, ertesi gün Phillips ile anlaşabilir ya da o feragat edebilir. Bu sezon 1.4 milyon dolar kazanıyor, ancak gücü, savunması ve tutarlı kulüp binası varlığı, başka bir takımın onu derinlik seçeneği olarak almasına yol açabilir.

Bu arada McDermott, Orioles perspektifinden anlaşmanın son parçası. Geçen yıl Ball State’ten dördüncü turda seçilen 23 yaşındaki sağ oyuncu, sezonu High-A’da geçirdi. 19 vuruşunun 10’undan başlayarak, 72 vuruşta %35.4’lük bir vuruş oranı var. Bu endişe verici bir %13,3 yürüme oranıyla geliyor. Beyzbol Amerika kısa süre önce, 92-96 MPH hızlı topunu ve kaydırıcı ve eğri topunda bir çift ortalamanın üzerinde kırma sahasını överek, onu ince bir Houston çiftlik sisteminde 6. aday olarak adlandırdı.

Gelecek çok şey var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.