Astros, Yankees yarasalarını tekrar susturdu, ALCS 1 Dünya Serisini süpürmek için 3. Oyunu kazandı

Yeni oyun, aynı hikaye: The Houston Astros ALCS’nin 3. Oyununu aldı New York Yankee’leri Güçlü bir atış personeli, hücumla ilgili tüm umutları tamamen ortadan kaldırmalıdır. Bu sefer, 5-0’lık bir zaferde sadece üç vuruşa izin verdiler, Yankee Stadyumu kalabalığını boğdular ve seride 3-0 öne geçtiler. Astros, üst üste altıncı ALCS’lerinde, altı yıldaki dördüncü Dünya Serisinden bir galibiyet uzakta – ve üçüncü sezon sonrası New York galibiyeti.

Astros artık sezon sonunda 6-0’da yenilmedi.

Christian Xavier2022’de bir koparma kolu olan , sezonun ilk başlangıcını Ekim gecesi 12 yardım gezisinden sonra Cumartesi gecesi yaptı. Beş Yankee’yi vurdu, üç yürüdü ve sadece bir vuruşa izin verdi. Houston iyi vurmadı Gerrit Cole, ancak beş sayı atmaya yetecek kadar baskı uyguladılar. Öncelikle, Chas McCormick Daha sonra iki aşamalı bir homer krank yaptı Harrison Bader Ve harun yargıç Dış sahadaki temassızlık vuruşu uzattı.

Daha sonra Cole, altıncıda yüklü üslerle yürüdü, sadece rahatlatıcıyı görmek için Lou Trevino Üç koşucunun da gol atmasına izin verin. Toplamda, Yankees ası beş koşuya izin verdi, sadece üçü kazandı.

Durgun bir Yankees hücumu En kötü serisinde düşük bir noktaya geldi. Giancarlo StantonYankees kısa ama nafile bir mücadeleye giriştiğinde, dokuzuncu devredeki tek vuruşları dördüncü vuruşta bir çift oldu. Yönetici Aaron Boone’un ikinci kadro değişikliği — hareket ediyor Anthony Rizzo Öne çıkan noktaya – hala mutlu değil.

Houston Ticaret Son Tarih alımı Trey Mancini Ve Christian Vasquez, Yankee Stadyumu’nu kapatmak için altıncı vuruşta önemli RBI’lar buldu. Genellikle yedek kulübesine düşer, çiftler halinde gelirdi Astros sahibi Jim Crane, GM James Klick’i elinde tutamayabilir, raporlar gösteriyor – Kimlik hırsızlığı skandalından sonra işe alındı.

Ancak Astros için uzun vadeli gelecek ne olursa olsun, yakın gelecek, Yankees’i süpürme ve World Series’e gitme şansını içeriyor. Lance McCullers Jr. Pazar günü saat 19:07 ET’de tam da bunu yapmaya çalışacak. ALDS Game 5’in kahramanı Yankees’ten Nestor Cortez Jr. ile Cleveland’a karşı karşılaşacak.

Ekim ayının önemli hikayelerini yakalamak ister misiniz? Seni koruduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.