Baker Mayfield takası: Robbie Anderson, yeni oyun kurucu hakkındaki geçmiş yorumları ele alıyor

YeniFox Haber yazılarını şimdi dinleyebilirsiniz!

carolina panterler Takım, oyun kurucuyu Cleveland Browns’tan almayı kabul ettikten sonra, geniş alıcı Robbie Anderson, Baker Mayfield ile bir sorunu olduğunu söyleyerek geri adım attı.

Anderson’ın Mayfield ile iddia edilen sorunu, Browns ve Panthers arasındaki bir takasın ardından yeniden ortaya çıktı. Leoparlarla ilgili ilk söylentiler ortaya çıktığında’ Mayfield’a ilgi Bu yılın başlarında, Anderson bir hayran hesabına “Hayır” yorumunu yaptı.

FOXNEWS.COM’DA DAHA FAZLA SPOR KAPSAMI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Carolina Panthers’tan Robbie Anderson #11, 26 Aralık 2021’de Charlotte, Kuzey Carolina’da Bank of America Stadyumu’nda Tampa Bay Buccaneers’a karşı maçın ikinci yarısında bir yakalamadan sonra tepki veriyor.
(Jared C. Tilton/Getty Images)

Geniş alıcı, Mayfield ve Sam Darnold hakkındaki yorumlarının bir klibini tweetledi. Yeni ekibiyle hiçbir sorunu olmadığını ve insanların “o anlatıyı resmetmeye” çalışmayı bırakması gerektiğini yazdı.

Anderson, yorum hakkında soru sorulduğunda Haziran ayında “Söylediğimi söyledim” dedi. “Bu benim sesli düşüncem, düşüncelerim. Sadece oyun kurucuma iyi bir takım arkadaşı olmaya çalışıyorum. [Sam Darnold]. Bu kadar. Bir şekilde benim dörtte biri olan bir adamı korumaya çalışıyorum. Bu kadar.”

Browns, Packer Mayfield’ı Panthers ile takas etmeyi kabul etti

Carolina Panthers'tan Robbie Anderson #11, 28 Kasım 2021'de Miami Gardens, Florida'daki Hard Rock Stadyumu'nda Miami Dolphins'e karşı maçı izliyor.

Carolina Panthers’tan Robbie Anderson #11, 28 Kasım 2021’de Miami Gardens, Florida’daki Hard Rock Stadyumu’nda Miami Dolphins’e karşı maçı izliyor.
(Cliff Hawkins/Getty Images)

Mayfield Browns ile dört sezon geçirdi. başkanlık etti Cleveland playoff galibiyetine hak kazandı 2020 yılında. 1994 sezonundan bu yana Browns’ın ilk playoff galibiyetiydi. Bu, Cleveland’ın 2002’den beri ilk playoff maçı ve 2007’den beri ilk kazanan sezondu.

2021 sezonu sakatlıklarla oynamaya çalıştığı için berbattı. 14 maçta 3.010 pas sahası, 17 touchdown pasosu ve 13 pas aldı.

Cleveland Browns' Baker Mayfield, 25 Aralık 2021 Cumartesi günü Green Bay, Wis'de Green Bay Packers'a karşı NFL futbol maçından önce ısınıyor.

Cleveland Browns’ Baker Mayfield, 25 Aralık 2021 Cumartesi günü Green Bay, Wis’de Green Bay Packers’a karşı NFL futbol maçından önce ısınıyor.
(AP Fotoğrafı/Aaron Cash)

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

Carolina geçen sezon 5-12 gitti ve NFC Güney’de sonuncu oldu. Takım atılan puanlarda 29. ve atılan puanlarda 30. oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.