Boston Celtics-Miami Heat Game’i belirleyebilecek en büyük sorular5

Boston Celtics ve Miami Heat arasındaki bu Topsy-Dervy, yaralı serisi çok garip, Miami’de bu akşamki 5. Maçın boyutu neredeyse tamamen seninle ilgili.

Marcus Akıllı, Kyle Lori, Al Harford, Jimmy Butler, Tyler Kahramanı, Jason Tottam Ve Robert Williams III En az bir oyunun bir kısmını veya tamamını kaçırdı. Bu serinin herhangi bir ritmini kaptı. Her oyunun kendi şirketi vardır. Gerçek seri henüz başlamamış gibi hissediyorum, bu gece bir takım daha maç kazanacak ve NBA Finallerine yükselmek için iki şansı olacak.

Bu geç aşamadaki her fırsat değerlidir. Miami, yarım on yıl önce neredeyse sıfır üst sınır esnekliğine veya takas edilebilir varlıklara sahip olmasına rağmen, modern spor tarihinin en büyük anlık yeniden yapılanmasını zaten yarattı ve üç yıldaki ikinci finalini kovaladı. En yetenekli iki oyuncusu Butler ve Lori, sırasıyla 32 ve 36 ve rahatsız edici bacak yaralanmalarıyla uğraşıyorlar.

Celtics altı sezonda dördüncü konferans finaline ulaştı; Bu Tatum-Smart’ta henüz bir tane kazanmadılar.jaylan kahverengi dönem. 2017 ve 2018 harika görünüyor – genç takımlar beklentileri aşıyor ve (2018’de) sallanıyor Lebron James Ve Cleveland Cavaliers sınırı.

Ardından, oyunu ve yakındakileri kaçırın. Kyrie Irving Ve Gordon Howard 2019’da sağlıklıydı, ancak Jagannath-on-Paper ikinci turda iç çekişmeler ve Irving’in gezinen gözleri arasında çöktü. Celtics, önümüzdeki sezon Bubble’daki konferansın finalinde Miami ile karşı karşıya geldi ve yerel olarak acı verici bir kaçırılmış fırsat olarak kabul edilen altı maçlık kalp kıran maçı kaybetti. Daha sonra ilk tur maçında Brooklyn Nets’e düştüler. Daha fazla kargaşa vardı. Şimdi bu merkezin dokusuna bir başka kayıp ve keder sızıyor.

Dallas’ın Mavericks’e karşı Golden State’i elinde tuttuğunu varsayarsak, her iki takım da dönen Warriors makinesini savunmaya hazır. Golden State özellikle Steve Kerr / Boston’dan daha iyi oynadı.Stephen Curry dönem. Rakip çemberi gelecek sezon daha yüksek olacak.

Celtic takımları önde gibi görünse de – dört maçta artı-28 ve 1 Ocak’tan bu yana ligin en iyi takımı – ev sahibi saha Miami’de. Benzersiz oyunlarda komik şeyler olur. Bir veya iki değişken bu gece Miami’nin yolunu değiştiriyor – Butler, 3. ve 4. Oyunlarda 22’de 6’lık şutlarla 14 sayının ardından, kahramanın golcüsü (sağlıklıysa), Tottenham veya Brown’ın rastgele yanlış hizalanmasıyla forma döndü – ve Miami ekibi finalde iki çatlakla 3-2 olacak. Bize Isı Oyunu 3’te yeterince sert, savunmada yeterince güçlü olduklarını ve Butler molasından sonra bile kazanacaklarını hatırlattı. Bu gece bir final daha, tüm baskı Boston’a kayıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.