Briscoe’nun NFL 2. Hafta seçimleri: Saints, Tom Brady’yi tekrar yendi, Chiefs, AFC West çatışmalarında Chargers’ı geride bıraktı

NFL sezonunun ilk haftası her zaman tahmin edilemez. Yani 1. haftada olanları gördükten sonra ilk hafta sınavlarımdan memnun olacağım.

Direkt 7-8-1’e gittim ve kokuyor. Yayılmaya karşı 8-8 gittim ve hepsi bu. Ama en iyi haber şu ki, en iyi bahislerimle 5-1’e gittim. Altı podcast seçin. Ve eğer eklemezsem Jacksonville Jaguarlar Geç olsaydı, temiz bir süpürme olurdu. Bu da bir süre için iyiydi.

NFL’de başa baş haftası dediğim şeye geri dönelim. Birinci haftada kötü görünen takımlar ikinci haftada böyle görünmüyor, bazı kazananlar için bunun tersi geçerli olabilir. Her zaman böyle oynamıyor ama bu hafta birçok oyunda böyle olacağını düşünüyorum.

Kayda geri dönmenin zamanı geldi.

Perşembe, 20:20 ET (Amazon Prime)

özel oyun | Kansas City Chiefs vs. Los Angeles Chargers

Bu haftanın Justin Herbert ile Patrick Mahomes arasındaki maçı. Ne zaman karşılaşsalar, bu bir zevktir ve Perşembe gecesi Arrowhead sallanacak. Liderler karşı çıktı kardinaller Mahomes her şeyi aydınlatır. Ancak Chargers, Kahlil Mack ve Joey Bosa ile yoldan geçenleri acele edebilir. Chiefs için yakın bir galibiyetle yüksek puanlı bir oyun arayın.

Seçim: Chiefs 31, Chargers 30

Pazar, 13:00 ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Baltimore Ravens vs Miami Dolphins

Yunuslar ve Kuzgunlar geçen hafta etkileyici bir şekilde kazandı, ancak şimdi Miami ilk kez yola çıkıyor. Yunuslar geçen yıl Kuzgunları evde domine etti, ancak bu farklı olacak. Kuzgunlar ve Lamar Jackson en iyi Yunusları alır.

Seçim: Kuzgunlar 27, Yunuslar 20

Pazar, 13:00 ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Cleveland Browns, New York Jets’e Karşı

Browns, bu hafta Joe Flacco’da tanıdık bir oyun kurucu ile karşı karşıya. Jets’in geçen hafta Ravens’a kaybetmesinde iyi görünmüyordu. Browns geçen hafta Carolina’ya karşı yakın bir galibiyet aldı, ancak bu maçta evlerindeler ve Jacoby Brissett Browns için ikinci başlangıcında harika olacak. 2-0 gidiyorlar.

Seçim: Kahverengiler 24, Jetler 13

Pazar, 13:00 ET (Fox, FuboTV)

özel oyun | Detroit Lions, Washington Komutanlarına Karşı

Komutanlar, Jaguarlara karşı evlerinde Carson Wentz’in oyun sonunda kazandıkları bir skorla liderlik ettikleri bir galibiyetten geliyorlar. Lions’a karşı hücum iyiydi kartallar, ama güvenlik korkunçtu. Silah sesiyle biter. Washington daha iyi bir takım ve bence bunu gösteriyor. Komutanlar alır.

Seçim: Komutanlar 31, Aslanlar 27

Pazar, 13:00 ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Jacksonville Jaguarlar vs Indianapolis Colts

Colts, 2014’ten beri Jacksonville’de kazanamadı ve geçen hafta kaybettikleri bir playoff pozisyonuna mal oldu. Jacksonville evinde açılış oyununu oynadığında, bir dizi yol oyunu da oynuyorlar. Bu Jaguarlar için çok büyük bir marj. Colts kravat bağlamak için toplandı Teksaslılar Geçen hafta, ancak bu sefer kazanmak için bir araya gelmemiş olabilirler. Jaguarlar ilk galibiyetini aldı.

Seçim: Jaguarlar 26, Taylar 23

Pazar, 13:00 ET (Fox, FuboTV)

özel oyun | New Orleans Saints vs. Tampa Bay Korsanları

Bucs, her zaman zorlu olan Pazar gecesi maçından sonra bir dizi yol maçı oynuyor. Ama büyük ölçüde suça bulaştılar. Saints savunması, çizgisi sağlıklı olduğunda Tom Brady’nin arkasına geçer, ki bu sağlıklı değildir. Geçen hafta mücadele ettikten sonra, burada büyük yapmak için Saints savunmasını arayın. Azizler alır.

Seçim: Aziz 23, 17 Dolar

Pazar, 13:00 ET (Fox, FuboTV)

özel oyun | New York Giants vs. Carolina Panthers

Devler kazanmak için geç toplandı ve iyi şeyler yaptı Titanlar Yolda. Saquon Barkley özeldir. Geçen hafta Browns’a yenilen bir Carolina takımına karşı takımı burada yönetecek. Devler 2-0 gidiyor. Buna inanabiliyor musun?

Seçim: Devler 23, Panterler 17

Pazar, 13:00 ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Pittsburgh Steelers vs New England Patriots

Patriots, Miami’de korkunç bir gösteriden sonra bir dizi yol oyunu oynuyor. Steelers, bir üzüntüden sonra ev sahibini oynuyor Bengal. Ancak Steelers, TJ Watt’tan yoksun olacak, bu da büyük ölçüde önemli. Defansif dinamik değişiklikler. Vatanseverler bu sefer etrafta dolaşacaklar ve hücum sonunda biraz hayat gösteriyor. Sonra geç kazanıyorlar.

Seçim: Vatanseverler 21, Çelikler 20

Pazar, 16:05 ET (Fox, FuboTV)

özel oyun | Los Angeles Rams vs Atlanta Şahinleri

Koçlara karşı korkunç bir gösteriden sonra 10 gün dinlenecek faturalar. Sean McVay bu kayıp için harika bir koçtu. Falcons, muhtemelen kazanmaları gereken bir oyunda Saints’e kaybetme konusunda iyi oynadı. İyi bir takıma karşı uzun bir yolculuk olacak ve buna odaklanılacak. Rama ciddiye aldı.

Seçim: Koç 31, Şahin 17

Pazar, 16:05 ET (Fox, FuboTV)

özel oyun | San Francisco 49ers vs Seattle Seahawks

Seahawks 1-0, 49ers 0-1. 1. haftadan sonra kimler izledi? Seattle iyi oynadı Broncolar Pazartesi gecesi, ama şimdi kısa bir haftaya çıkıyorlar. Bu bir meydan okuma. 49ers, Soldier Field’da kötü koşullarda iyi oynamadı Ayılar, ama bu burada değişir. Trey Lance anlıyor.

Seçim: 49ers 29, Seahawks 23

Cincinnati Bengals’te (-7.5). Dallas kovboyları

Pazar, 4:25 pm ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Dallas Kovboyları Cincinnati Bengals’e Karşı

Bengaller, Cooper Rush’ta Dak Prescott’a karşı mola veriyor. Joe Burrow’un antrenman kampında oturduktan sonra Pittsburgh’a karşı mücadele etmesi biraz zaman aldı, ancak ikinci yarıda paslandı. devam edeceğini düşünüyorum. Kovboylar hücumda çok sınırlı. Bangladeş kazandı.

Seçim: Bengaller 27, Kovboylar 20

Denver Broncos’ta Houston Texans (-10)

Pazar, 16:25 ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Denver Broncos vs Houston Teksaslılar

Broncos, Pazartesi gecesi Seahawks’a olması gereken bir galibiyeti kaybettikten sonra iç saha açılışlarını oynuyor. Teksaslılar geçen hafta Colts’u bağlamada iyi oynadı, ancak bu yolda büyük bir mücadele olacak. Bence bunda takılıp kalacaklar ama Broncos geç kazanacak.

Seçim: Broncos 24, Teksaslılar 21

Pazar, 16:25 ET (CBS, olağanüstü+)

özel oyun | Las Vegas Raiders vs Arizona Cardinals

Raiders, Chargers’a yenildi, ancak iyi oynadı. Kardinaller Chiefs’e yenildi ve korkunç bir futbol oynadı. Şimdi ilk kez yola çıkıyorlar. Kardinaller iyi bir takım gibi hissetmiyorlar. Derek Carr onları aydınlatıyor.

Seçim: Baskıncılar 34, Kardinaller 17

Pazar, 20:20 ET (NBC, FuboTV)

özel oyun | Green Bay Packers, Chicago Bears’a Karşı

Packers kayıpta perişan oldu Vikingler, Ayılar 49ers şiddetli yağmur fırtınası tarafından şok edildiğinde. Bu, fırıncılar için mükemmel bir oyun. Aaron Rodgers ve pas oyunu bunu yapmaya devam edecek ve savunma Justin Fields ve Pierce’ın hücumuna hükmedecek.

Seçim: Paketleyiciler 34, Ayılar 14

Buffalo Bills’de Tennessee Titanları (-10)

Pazartesi, 19:15 ET (ESPN, FuboTV)

özel oyun | Buffalo Bills vs Tennessee Titans

Titanlar, Devler’e büyük bir ipucu vererek acımasız bir kayıpla geliyorlar. Şimdi 11 gün dinlenen Bonoları oynamak için kuzeye gidiyorlar. Bu önemli. Buffalo’nun son yıllarda Titanlarla sorunları oldu ama burada durum böyle olmayacak. Josh Allen büyük rakamlar vermeye devam ediyor.

Seçim: Faturalar 33, Titanlar 19

Philadelphia Eagles’ta Minnesota Vikings (-2.5)

Pazartesi, 20:30 ET (ESPN, FuboTV)

özel oyun | Philadelphia Eagles vs Minnesota Vikings

1-0’lık iki takımın etkileyici galibiyetler almasıyla haftanın en iyi maçlarından biriydi. Minnesota’nın savunması geçen hafta Packers’a karşı harikaydı ama bu farklı bir hücum tarzı. Kartallar burada birçok puan için yuvarlanacak, ancak Vikingler de onları alacak. Bu, Eagles’ın yararlanacağı bir çatışma olacak.

Seçim: Kartallar 32, Vikingler 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.