Browns, Deshaun Watson temyizini bekleyen Jimmy Garoppolo takasını değerlendirecek

Her yerde efsaneler Jimmy Garoppolo Ve Deshaun Watson 2022 sezon dışı döneminde kurslarını eş zamanlı olarak yürütmüştür. Yakın gelecekte olaylar, olduğundan daha fazla iç içe geçebilir.

Cleveland.com raporlarından Mary Kay Cabot Browns, Watson’ın uzaklaştırılması “önemli ölçüde artarsa” Garoppolo’yu “düşünecek”. İkincisi Altı oyun için yasaklandı Ligin kişisel davranış politikasını ihlal ettiğiniz için. Bu, Browns’ın beklediği şeyle kabaca uyumluydu. Jacoby Brissett Sezon başlangıcı için.

Ancak beklendiği gibi bir lig var. Uzaklaştırmaya itiraz etti. Watson’ın disiplin duruşması sırasında olduğu gibi, NFL tasarımcı Peter Harvey’e itiraz ederken yine bir yıllık yasak için zorlayacak. Bu sürecin bir sonucu olması bekleniyor önemli bir artış Watson bir dizi oyun için müsait değildi. Browns, hemen playoff çekişmesi için üretildi ve kanıtlanmış bir sinyal arayan edinme konusundaki aciliyet duygusuna katkıda bulundu.

Garoppolo için Cleveland takas olasılığı elbette yeni değil. Ancak, geçen ay Browns’ın dikkate alınmadı Kıdemli 49er’i indirmek için bir hamle. 30 yaşındaki Garoppolo’nun 24 milyon dolardan fazla garanti edilmeyen maaşıyla mevcut sözleşmesinin bitmesine bir yıl kaldı. Bu sayı, San Francisco’nun son zamanlardaki spekülasyonlarına yol açtı. Onu mümkün olduğunca uzun süre tutacaklar Önümüzdeki haftalarda önemli bir ticaret piyasası faaliyeti olup olmayacağını görmek için.

Bu noktada, NBC Sports’tan Matt Maiocco onayladı Herhangi bir takımın Garoppolo’yu 2022’deki rekor vuruşunu azaltacak yeni bir anlaşma müzakere etmeden takas etmesi “bu noktada pek olası değil”. Ancak bunun olası bir istisnası Cleveland’dır; Yaklaşık 49 milyon dolarlık üst sınır ile takım, Garoppolo’nun sözleşmesini rahatça kabul edebilir ve Watson’ın yokluğunda onu yedek olarak kullanabilir.

Lig, hazırlık döneminde Watson’ı devre dışı bırakmak istediğinde, temyize ilişkin bir duyuru çok yakında gelebilir. Bu yapıldıktan sonra, odak Browns’ QB şemalarına ve Garoppolo’nun bunlara uyduğu yere dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.