Canelo vs. GGG 3 Sonuçları: Alt kartın ve ana olayın canlı yayını

Canelo vs. GGG 3 sonuçları, Cumartesi gecesi Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da Canelo Alvarez vs. Gennady Golovkin 3 dövüş kartı için MMA Fighting’de canlı.

Ana etkinlik, saat 23:00 ET civarında başladığında, Canelo vs. GGG 3 yuvarlak güncellemeler ile canlı tur Ana etkinliğin canlı blogu için.

Canelo vs. Canelo, aşağıda saat 20:00 ET’den başlayan DAZN izleme başına ödeme için. GGG 3 alt kart canlı bloguna göz atın.

Jesse Rodriguez vs. İsrail Gonzalez

1. Tur:

2. devre:

3. Tur:

4. tur:

5. Tur:

6. tur:

7. Tur:

8. Tur:

9. Tur:

10. Tur:

11. tur:

12. Tur:

Ali Akhmatov vs. Gabriel Rosado

1. Tur: Akhmatov, atışıyla menzili kontrol ediyor. Rosado savunmada kalır ve Akhmatov eldivenlerine karşı iner. Rosado’dan güzel bir kontra bıraktı. Jab alışverişinde bulunurlar. Akhmatov şimdi geri çekiliyor. Rosado çenesine bir aparkat atıyor. Akhmatov yumruğuyla baskı uygular. Akhmedo’dan sol kroşe, ancak Rodo sol ile cevap veriyor.

MMA Dövüş Turu 10-9, Akhmedov attı.

2. devre: Rosado bir iğne ile sondalar. Akhmatov atışlarını yapıyor. Hızlı bir komboyla kurtulur ve Rosado şimdi bir boşluk bulmakta zorlanır. Jab alışverişinde bulunurlar. Akhmedov, Rosado’yu iplere karşı zorbalık etmeyi sever. Akhmedov’un hızlı elleri onu tahtaya koydu.

MMA Dövüş Turu 10-9, Akhmedov attı. Genel olarak, 20-18 Ahmedov.

3. Tur: Akhmatov yerini seçer, Rosado yakalanır. Akhmatov akıllıca vücuda atar. Rosado ateşe karşılık verir, ancak Akhemtov iyi savunma gösterir. Akhmedov topraklarıyla sağ eli temizleyin. Rosado sağ elini indiriyor. Akhmatov onu silkeliyor. Akhmatov bir saman yapıcının yolunu terk etti. Rosado’nun sağ eline bas. Akhmadov’a hoş geldiniz. Rosado’nun bıraktığı sayaç.

MMA Dövüş Turu 10-9, Akhmedov attı. Genel olarak, 30-27 Ahmedov.

4. tur: Akhmatov Jab’a döner. Sürekli olarak Rosado’nun savunmasını geçme yolunu buluyor. Rosado meşgul ama Achmato’nun hassasiyetine yetişemiyor. Akhmedov’un hızlı, hızlı kombinasyonları onu kartlarda öne çıkarıyor. Başını ve vücudunu bir sopayla siler. Rosado daha agresif olmak istiyor ama bu baskıyı hiçbir beceriyle atlatamıyor.

MMA Dövüş Turu 10-9, Akhmedov attı. Genel olarak, 40-36 Ahmedov.

5. Tur: Akhmatov, Rosato’yu yenmeye devam etti. Akhmedov’dan gelen sert karşı duruş Rosado’yu sarstı. Akhmedo için hızlı bir üç yumruk kombinasyonu. Dönüyor ve gol atıyor. Rosado güzel bir sol eliyle içeri bir yumruk atıyor, ama Akhmedov içinden geçiyor. Kazakistan dövüşçüsünden güzel ayak çalışması. Rosado’yu bir köşede yumruklayarak yuvarlak kapatıyor.

MMA Dövüş Turu 10-9, Akhmedov attı. Genel olarak, 50-45 Ahmedov.

6. tur:

7. Tur:

8. Tur:

9. Tur:

10. Tur:

Austin Williams vs Kieran Conway

1. Tur: Williams vuruşuyla öne çıkıyor. Conway’in baktığı gibi iniyor. Conway iplere karşı geri geri giderken Williams kendinden emin bir şekilde atıyor. Conway’den vücuda iyi vuruş. Williams döngüsel bir yumrukla karşılık vermeye çalışıyor ama Conway onu başka bir cesetle yakalıyor. Williams sol elini kaçırdı.

MMA Dövüş Turu 10-9, Williams.

2. devre: Williams Conway’i köşeye götürüyor ve Conway harika savunma yapıyor. Williams şimdi vücuda saldırmak istiyor/ Conway 1-2 sayı için onu destekliyor. Williams’tan daha fazla fiziksel çalışma, gol atıyor. Conway, Williams’ı baskının sonunda tutmaya çalışıyor. Conway bir sağ golü attı. Williams agresif, ancak Conway sağ elini kaldırdığı için temkinli. Williams vücuda. Ağır bir yumruk için eğilir ve Conway ona bir karşı kombo ile ödeme yapar.

MMA Dövüş Turu 10-9, Williams. Genel olarak, 20-18 Williams.

3. Tur: Williams 3. tura güzel bir sağ elle başlıyor. Bu mücadelenin hızını o belirler. Conway, yaptığı vuruşta üç katına çıkıyor ve bu da Williams’ın dikkatini çekiyor, ardından Conway onu sert bir sağla yakalıyor. Williams bir başka sert sağ eli ile savunmada. Williams, kontrolü yeniden kazanmak için iğnesinin peşine düşer. Williams cesede geri döndü ve şimdi o iğnenin yolundan çıkmak için mücadele ediyor.

MMA Dövüş turu 10-9, Conway skoru. Genel olarak, 29-28 Williams.

4. tur: Conway şimdi Williams’ı menzilden yumruklarla vurma konusunda harika bir iş çıkarıyor. Williams karıştırıyor ve vücuda bir sol vuruş yapıyor. Conway işine bağlı. Williams aparkatta nefes alıyor. Şimdi Williams bir yumrukla kazanıyor. Conway, Williams’ı temiz bir karşı sağla kırıyor. Williams hala baskı yapıyor, ancak herhangi bir güçlü yumruk atmakta zorlanıyor.

MMA Dövüş turu 10-9, Conway skoru. Genel olarak, 38-38.

5. Tur: Williams Conway ile Jab klipleri. Bu turda çıktıyı geri aldı, Conway karşı koymaya geri döndü. Conway ilerliyor, yumruk uzadı. Her iki dövüşçü de bu tura ölçülü bir yaklaşım sergiledi. Conway, tur sona ererken birkaç güçlü yumruktan kaçınır.

MMA Dövüş turu 10-9, Conway skoru. Genel olarak, 48-47 Conway.

6. tur: Williams’tan büyük sağ ve takibi kaçırıyor. Conway’den akıllı bağlantı. Williams cesede gizlice giriyor ve Conway’e karşı nöbet tutuyor. Conway üzerinde iyi sol topraklar. Williams vücuda saldırmaya devam ediyor. Conway bir yumrukta iki katına çıkıyor. Williams orada kendi jabını sıkıştırıyor. Conway’in güzel 1-2’si Williams’ın dikkatini çekiyor. Williams cesedi süpürüyor.

MMA Dövüş Turu 10-9, Williams. Genel olarak, 57-57.

7. Tur: Conway geri çekilirken Williams agresif bir hücuma döndü. Williams yüzüğü kesiyor. Conway’in ona bir açıklık vermesini beklerken, bir tane bulana ve kesin bir hak alana kadar cesedi yumruklamakla yetiniyor. Williams üstün bir vuruşla gol atıyor. Kafayı arıyor ve Conway’e tekrar sol vuruş yapıyor. Her iki savaşçı da açılmaya başladı.

MMA Dövüş Turu 10-9, Williams. Genel olarak, 67-66 Williams.

8. Tur: Williams kendinden emin bir şekilde sola atıyor. Conway gizleniyor. Ortadan bir sağ atıyor. Williams sağ elini indiriyor ve Conway yukarı çıkıyor. Conway’in bilek bandı onarım sürecinde bir duraklama var. Williams, sol gücünü ayarlamak için bu iğneyi vücuda kullanmayı seviyor. Williams fiziksel emek puanları alıyor. Conway jabs ve bağlanır. Williams ondan uzak tutulamaz. Turu kapatmak için Conway’den bir sürü özensiz perçin.

MMA Dövüş Turu 10-9, Williams. Genel olarak, 77-75 Williams.

9. Tur: Conway köşeyi dönünce Williams sağ eliyle müdahale ediyor. Williams, aradığı aparkata sahip ve Conway dizine çarpıyor ve bu bir nakavt. Williams, aksiyon yeniden başladığında bitirecek. Conway bir sağ golü attı. Williams nedense ilkel bir kükreme yayar. Bir Conway tezgahına girdi.

MMA Dövüş turu 10-8, Williams attı. Genel olarak, 87-83 Williams.

10. Tur: Williams, bu güçlü çekimleri ayarlamak için vücuda geri dönüyor. Conway köşeyi yumrukluyor ve heyecanlı bir değiş tokuş başlıyor. Conway’in bilek bandıyla tekrar ilgilenmek için duraklarlar. Williams ellerini bırakıyor ve Conway hasarı en aza indirmek için daire çiziyor. Williams tarafından vücuda aparkat. Conway üstte bir yumrukla gol atıyor. Conway birkaç hızlı yumruk atarken Williams bir uyarıyla daire çiziyor. Fısıldarlar ve zil vardır.

MMA Dövüş Turu 10-9, Williams. Genel olarak, 97-92 Williams.

Resmi Sonuç: Austin Williams def. Oybirliği ile alınan kararla Kieran Conway (96-93, 97-92, 97-92)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.