Carolina Panthers çaylak QB Matt Corral bacağında yırtık bir bağ ile sahadan çekildi

CHARLOTTE, NC — Carolina Panthers çaylak oyun kurucu Matt Corral Antrenör Matt Rule, 2022-23 sezonunu “önemli” bir Lisfranc bağ yırtığı ile kaçıracak.

Rule Cumartesi günü yaptığı açıklamada, “Bence biraz zaman alacak; bence önemli bir zaman olacak” dedi. “Uzun süreli bir sakatlık olacağından eminim.”

Corral, Cuma gecesi New England’daki sezon öncesi kaybında sol bacağını sakatladı.

American Journal of Sports Medicine’de 2016 yılında yapılan bir araştırma, ameliyatsız tedavi edilen Lisfranc yaralanmaları olan NFL oyuncularının ortalama 6,2 ay iyileşme geçirdiğini, ameliyat olanların ise ortalama 11.6 ayını kaybettiğini belirledi. Rule, Corral, ailesi, menajeri ve ekip doktorlarının en iyi seçeneği araştırdığını söyledi.

arasındaki erken çeyrek final mücadelesine dayanarak fırıncı mayfield Ve Sam DarnoldBirçok kaynak Mayfield’ın işini kaybetmesi gerektiğini söylese de, Kural henüz bir kazanan belirlemeye hazır değil.

Rhule, Cuma günkü Buffalo’ya karşı yapılacak sezon finalinden önce bu kararı verip vermeyeceğini söylemeye hazır değildi, ancak “hepsi değilse de, çoğu yeni başlayanların” Bills’e karşı oynayacağını söyledi.

Mayfield ve Darnold da dahil olmak üzere hemen hemen tüm yeni başlayanlar, Patriots’a 20-10 yenildiler.

Rule, Corral’ın sakatlığının Buffalo’ya karşı oynama kararını etkilemeyeceğini söyledi. Ancak, eğitim kampı için ilk plan olduğunu söylediği gibi, takımın üç oyun kurucu tutup tutmayacağını etkileyebileceğini söyledi.

Corral, Mayfield ve Darnold’un arkasındaki üçüncü oyun kurucu olabilirdi. Carolina’nın da eski bir XFL yıldızı var bj yürüteçSon iki yılda Panthers’ın marş oyuncusu olarak 2-0’dı.

Walker, iki müdahale ve New England’a karşı bir golle sonuçlanan kayıp bir beceriksizlikle mücadele etti.

Ruhl, “Bu seviye atıyor” dedi. “O pozisyonda mümkün olduğu kadar çok iyi oyuncuya sahip olmak istiyoruz ve bunun için özür dileme. Matt geliyordu.”

Corral, dördüncü çeyrekte bir oyuncunun ayağına kötü basması sonucu sakatlandı. Sahadan çıktı ve geri dönmedi, Gillette Stadyumu’nu yürüyüşe çıkardı.

Kural dedi derin snapper JJ Johnson ve diğer gaziler, Corral’a eve dönüş yolculuğunda daha fazla yer açmak için birinci sınıftaki koltuklarından vazgeçti.

“Ondan nefret ediyorum,” dedi Rule, Corral için. “Ben de iyi oynadığını sanıyordum.

Panthers, Ole Miss’in üçüncü turunda Corral’ı seçti. Mayfield ve Darnold Cuma günkü yarışmada enstantanelerin çoğunu alırken, en uzun süreyi antrenmanlarda veya sezon öncesi maçlarında gördü.

Corral, Washington’daki sezon öncesi açılışta 1’e 9’du ve New England’a karşı 58 yarda 15’e 9’du.

Rule, “Maçın başlarında pek çok iyi işaret gördüğümü sanıyordum,” dedi. “Ama Matt’in bir savaşçı olduğunu biliyorum. Bu yıl gelişme. Ayaklarına dikkat etmesi ve oyun kurucu olarak yapması gereken her şeyi yapması gerekiyor.

“Umarım bir gün geriye bakar ve bunun bir lütuf olduğunu söyler ama şu anda ondan nefret ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.