Cathy Hilton, Lisso’yu ‘değerli’ olarak nitelendirdi ve tepkilere neden oldu

“The Real Housewives of Beverly Hills”den Kathy Hilton, 2009 yapımı “Precious” filmindeki başrolü şarkıcı Lizzo ile karıştırdığı için görme bozukluğunu suçluyor.

Hilton, yaptığı hata nedeniyle karşılaştığı eleştirilerin ışığında yorum bölümüne şunları yazdı: @QueensofBravo Instagram hesabı: “Ekran uzaktaydı ve görüşüm berbattı. Hatırlarsanız kim Justin Timberlake mi Melissa Etheridge mi çıkaramadım.”

Lizo, Hilton’un tatil fotoğraflarını perşembe günü yayınlama hatasından ya da ardından gelen tepkilerden hiç etkilenmemiş görünüyor. başlıklı Twitter“Bu sırada…”

— güncellemenin sonu —


Kathy Hilton, “The gerçek ev kadınları Beverly Hills” internette şişmanfobik ve ırkçı olarak adlandırıldı Şarkıcı, Lizo’nun hatalı olduğunu düşünüyor 2009 yapımı “Precious” filmindeki başrol için. Çarşamba günü Andy Cohen’in “Watch What Happens Live” programına katıldığı sırada, “Kathy onları tanıyor mu?” diye sordu. Hilton, oyunda ekranda gösterilen bir ünlünün kimliğini tahmin etmekle görevlendirildi.

63 yaşındaki Hilton, birkaç kez yanlış tahminde bulundu ve doğru bir tanımlama yapamadı Dwayne The Rock Johnson Veya Justin Timberlake. Ancak Cohen, Grammy Ödüllü Lizzo’nun fotoğrafını çektiğinde gariplik başladı. “Kendimi hissediyorum… Değerli mi?” Hilton tahmin etti. Yanıt, Çarşamba günkü programın konukları olan Cohen ve Hilton’un “Housewives” ortak yıldızı Krystal Kung Minkoff’u güldürdü.

Hilton yanılıyor olabilir Lizo, 342009 Oscar ödüllü drama “Precious”ta Gabourey Sidibe tarafından canlandırılan baş rol için. Ancak, şarkıcıyı 32 yaşındaki model Precious Lee ile karıştırmış olabilir. 39 yaşındaki Minkoff, Hilton’a “O değerli, Lizo değerli” diyerek hatayı telafi etmeye çalıştı.

Hilton, “Ona ben böyle derim,” diye ekledi. “Onun lakabı benim için değerli.”

Lizzo hayranları Twitter’da hemen yanıt vererek Hilton’u Lizzo’yu başka bir büyük boy siyah halk figürüyle karşılaştırdığı için eleştirdi. Bunların arasında E! Sunucu Nina Parker Twitter’da şunları yazdı: “Siyahi kadınlar şakalarınıza kanmaz.”

İnternet kişiliği Cullen Allen ayrıca tweet attı: “‘Precious’ filmi çıktığında,​​​ Gerçek şu ki ortaya çıkıyor, birçok insan karakterin adını şişmanlık ve kabadayılıklarını körüklemek için kötü bir etiket olarak kullanıyor. Yani hayır, Komik olduğunu düşünmüyorum. Lizzo, kendi işine bakıyor, yaşıyor Televizyonda milyonların önünde kendini değerli görmek zorundaydı.”

Bir başkası tweet attı: “Bu benim için şişmanlık ve ırkçılık. Çünkü o ve Gabby birbirine benzemiyor, ama ona değerli demek gerçek bir insan, bir karakter değil. Lizo’nun tüm bunları ortaya çıkarması gerekiyor.”

Bazıları Hilton’u savunmaya geldi ve hatasını dürüst bir hata olarak nitelendirdi. Bir hayran, “Kathy’nin Lizzo’ya değerli demesi konusunda herkesin susması gerekiyor. Kız kimseyi tanımıyor” diye tweet attı.

Bir başkası, “Süpermodel Precious Lee ve Müzisyen Lizzo eşit derecede güzel kadınlar” diye yazdı. “@CathyHilton bu ikonlardan birini küçük düşürmedi ama Krystal ve @Andy’nin devam eden kahkahaları kaba ve çocukçaydı.”

Ne Lizzo, ne Lee ne de Sidibe, Hilton’un röportajı hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.