Christian McCaffrey, 49ers’a takas oldu: Panthers, birden fazla draft hakkı için gişe rekorları kıran yıldız RB ile anlaştı

1 Kasım takas tarihi ile NFL ilk büyük gişe rekorunu kırdı. bu carolina panterler Franchise yıldızı olarak Christian McCaffrey’i iade etmeyi kabul ettiler San Francisco 49ers Birden fazla taslak seçeneği için, adım NFL Medya Ve CBS Sports NFL Insider Josina Anderson doğruladı. McCaffrey’e yanıt olarak, The Leoparlar 2023 ikinci, üçüncü ve dördüncü tur seçimleri, artı 2024’te beşinci tur.

Antrenör Matt Rhule’nin görevden alınmasının ardından Panthers’ın, yeniden inşa etmek için McCaffrey için teklifler almaya başladığı bildirildi. 49ers ile NFL Network notları Los Angeles Koçları McCaffrey’i satın almak için müzakerelerde derinler, ancak McCaffrey, NFC West rakibi ile biter. Bazı spekülasyonlar varken bufalo faturalarıBir Super Bowl yarışmacısı, McCaffrey’nin hizmetleri için karışımda olabilir, yani bildirildi Durum değil.

Stanford’dan 2017 NFL Draft’ında 8 numaralı genel seçim olan McCaffrey için Carolina’da altı yıllık bir koşuyu sonlandırıyor. Bu süre zarfında, NFL tarihinin en iyi çok yönlü arkalarından birine dönüştü. Lig tarihinde 3.000 acele yarda ve 3.000 karşılama yarda ulaşan en hızlı oyuncu oldu. 26 yaşındaki oyuncu, 57 koşuyla bir resepsiyonla üst üste en fazla maça berabere kaldı.

49ers, altı ek üçüncü tur telafi edici draft hakkı alarak anlaşmayı kapatmayı başardı. Dan alınan gönderme Robert Salle’e New York JetleriMike McDaniel’e Miami Yunusları ve Martin Mayhew’e Washington generalleri Son birkaç sezonda.

McCaffrey’i kariyerinin ilk aşamalarında yüksek puan almaktan alıkoyan tek şey sakatlığıydı. İlk üç sezonunda her maçta oynadıktan sonra, sakatlığı nedeniyle 2020 ve 2021 yılları arasında sadece 10 maçta forma giydi. McCaffrey, 2022 kampanyasına hızlı bir başlangıç ​​yapıyor ve şu ana kadar hücum vuruşlarının %85,1’ini oynadı.

McCaffrey’in bir koşucu ve arka alandan gelen topçu olarak seçkin yeteneği onu çekici bir ticari hedef haline getirmekle kalmıyor, aynı zamanda 2025 sezonu boyunca sözleşmesi devam ettiği için öngörülebilir bir gelecek için takım kontrolü altında, bu yüzden Kyle’ın bir parçası olabilir. Shanahan’ın geleceğin San Francisco’daki arka alanı.

Niners, Elijah Mitchell’in 1. Haftada MCL’sini burkmasından sonra arka sahasını güçlendirmesi gerekiyordu. Özellikle karşılama oyununda yardımcı olabilir. Bu sezon şimdiye kadar, Niners backs, NFL’de yedinci en az olmak üzere sadece 19 resepsiyon yakaladı. McCaffrey şimdi Jeff Wilson Jr., Devin Coleman ve Tyrion Davis-Price’ı içeren bir gruba liderlik edecek.

CBS Sports araştırma analisti Stephen Oh, bu sezon ilavesinin ne olacağına gelince, San Francisco’nun en son tahminlerinde %67.9’luk bir olasılıktan %71.3’lük bir olasılıkla playofflara çıktığını görüyor. NFC West’e gelince, bölümü kazanma şansları %49’dan %52.5’e yükseldi.

49 kişi alıyor liderler McCaffrey’in bu Pazar Levis Stadyumu’nda haftanın ilerleyen saatlerinde yeni kulübüne katıldığında (eğer varsa) ne kadar aksiyon aldığını görmek ilginç olacak. NFL Medya Raporlara göre McCaffrey Cuma günü San Francisco’ya uçacak. Pazar günü oynarsa kırmızı bölge paketi görmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.