Dallas Cowboys’un sahibi Jerry Jones, LeBron James’in yeniden ortaya çıkan Little Rock fotoğrafı hakkındaki yorumlarına yanıt verdi

İyi resimler

Dallas kovboyları Sahibi Jerry Jones, LeBron James tarafından yapılan ve kıdemli NBA muhabirlerini kendisine Jones’un yer aldığı kısa süre önce yeniden ortaya çıkan bir fotoğraf hakkında soru sormadıklarını söylediği bir yoruma yanıt verdi. 1957 apartheid gösterisinde Arkansas’taki North Little Rock Lisesi’nde.

Maç sonrası basın toplantısında Lakers128-109 galibiyet vs Öncüler Çarşamba, James Jones, fotoğraf tartışmasının durumunu Brooklyn Nets guardı Kyrie Irving’in durumuyla karşılaştırdı. — eski takım arkadaşı — Irving’in sosyal medyada antisemitik içerik paylaştığı için başı belaya girdiğinde.

James’in yorumlarından bir gün sonra, Cowboys oyun kurucusu Dak Prescott’a bu soru soruldu. Prescott, herkesin “birbirine karşı nazik olması” gerektiğini söyledi. Ve James, Jones’un konuşması gerektiğini söyledi. Jones, bir radyo röportajı sırasında kendisine soru sorulduğunda Cuma günü şansını yakaladı.

Jones, “Her şeyden önce, LeBron hakkında ne kadar düşündüğümü söylememi dinlemelisiniz. 105.3 hayranı. “Daha fazla saygı duyduğum birini tanımıyorum, eline geçen her fırsatı değerlendiren ve en iyi şekilde değerlendiren birini tanımıyorum. [has he been] Oyunun harika bir elçisi, oyunu aldı, yerini aldı ve o platformları kullandı — nereden geldiğimi bilmelisiniz. Ne kadar Kovboy hayranı olduğundan bahsettiğinde, takım elbisemdeki düğmeler patladı.”

Ama James tanınmış bir Kovboy hayranıdır. Son zamanlarda bağlılığını Cleveland Browns’a çevirdi Çünkü Kovboyların milli marş sırasında diz çöken oyunculara nasıl davrandığına katılmıyor. Ancak Jones, Lakers yıldızının hala büyük bir hayranı olduğunu söyledi.

Jones, “Büyük ve kesin bir karar verirdi. Bu değişmeyecek. Hiçbir şeyi değiştirmeyecek,” dedi.

“Tabii ki etkisi var ve yukarıdakilerin hepsi sayesinde. Başarıları, oyununu ve sahayı nasıl kullandığı. Nasıl başardık. Basketbolu geliştirdi, birçok insan kazandı. Para. Ben umarım vardır.”

Jones, protestoya katılmadığını ancak meraktan oraya gittiğini söyleyerek fotoğrafa çoktan değindi – futbol koçu ona ve takım arkadaşlarına o sırada uzak durmalarını söyledi. Jones bile keşke daha fazlasını yapsaydım dedi Siyahi öğrencilerin Little Rock’ta daha kabul edilmiş hissetmelerine yardımcı olmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.