Des Moines sosyal yardım merkezinde silahlı çatışmada 3 kişi yaralandı

Pazartesi günkü silahlı saldırıda çok sayıda Des Moines polisi yaralandı. Çatışma, risk altındaki gençlere yardım etmeye odaklanan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Start’s Right Here’da saat 12:53’te bildirildi. Sosyal Yardım Merkezi, 455 Southwest 5th St. adresinde yer almaktadır. Polise göre, üç kişi yaralandı. Ağır yaralanan iki kişi hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan üçüncü bir kişi de hastaneye kaldırılırken, polis yaralılar arasında iki öğrenci ve bir görevlinin olduğunu söyledi.Öğrencilerin yaşları henüz bilinmiyor.Polis, trafiğin durdurulmasının ardından çok sayıda zanlıyı gözaltına aldı. Halkı bilgilendirme görevlisi, saat 15:00’te çekim yapılması hakkında medyaya konuşacak Düzeltme: KCCI Buradaki girişim, kar amacı gütmeyen bir kuruluş, bir sözleşmeli okul değil. Bu büyüyen bir hikaye. KCCI’yı takip etmeye devam edin ve kullanıma sunuldukça daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Des Moines polis memurları, çok sayıda kişinin yaralandığı Pazartesi günkü silahlı saldırı olay yerinde bulunuyor.

Çatışma, risk altındaki gençlere yardım etmeye odaklanan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Starts Right Here’da saat 12:53’te gerçekleşti. Sosyal Yardım Merkezi, 455 Southwest 5th St. adresinde yer almaktadır.

Polis, üç kişinin yaralandığını söyledi. Ağır yaralanan iki kişi hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan üçüncü bir kişi hastaneye kaldırıldı.

Polis, yaralananlar arasında iki öğrenci ve bir personelin olduğunu söyledi.

Öğrencilerin yaşları şu anda bilinmiyor.

Çatışmadan yirmi dakika sonra polis, olay yerinden yaklaşık iki mil uzakta bir trafiğin durmasının ardından çok sayıda zanlıyı gözaltına aldı.

Bir kamu bilgilendirme görevlisi, saat 15:00’te vurulmayla ilgili olarak medyaya hitap edecek.

Düzeltme: KCCI, Buradan Başlıyor’un bir sözleşmeli okul değil, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olduğunu düzeltti.

Bu büyüyen bir hikaye. KCCI’yı takip etmeye devam edin ve kullanıma sunuldukça daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.