Dow’da 400 puanlık bir rallinin ardından düz hakkında hisse senedi vadeli işlemleri

Haziran ve Temmuz için güçlü kazançlar ve güçlü ekonomik raporların yatırımcıları resesyon olasılığını aşmaya itmesiyle, büyük ortalamaların iki günlük düşüş kaydetmesinin ardından hisse senedi vadeli işlemleri Perşembe sabahı yatay seyretti.

Dow Jones sanayi ortalaması için vadeli işlemler 9 puan veya %0.03 düştü. S&P 500 vadeli işlemleri %0,08 düştü ve Nasdaq 100 vadeli işlemleri %0,18 kaybetti.

Normal mesai sonrası işlemlerde, üç ana ortalamanın tümü gün için yüksek bir kapanış yaptı. Dow 400 puandan fazla yükselirken, S&P 500 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. Teknoloji ağırlıklı Nasdaq Composite yaklaşık %2,5 yükseldi.

Temmuz ayındaki hizmet PMI verileri ve St. Louis Federal Rezerv Başkanı James Bullard’ın yorumlarından sonra yatırımcılar teknoloji isimlerine geri dönmek için yeşil ışık yaktı. dedi Bullard Amerika’nın resesyonda olduğunu düşünmüyorİstihdam kazanımlarından ve düşük işsizlikten bahseder.

Barclays, “ABD-Çin gerilimi yüksek kalmaya devam ediyor ve merkez bankası enflasyona karşı sert olmaya devam ediyor, ancak kazançlar bir sonraki toparlanma seviyesini destekleyecek kadar güçlü” dedi. “Teknik çeyrek dalgası beklenenden daha iyi geldi [technology, media and entertainment, and telecommunications] Kompleks, S&P 500’ü yeni bir QTD’ye götürdü.”

CNBC Pro’dan hisse senedi alımları ve yatırım trendleri:

Yatırımcılar Perşembe günü başka bir kazanç partisi alacaklar. Eli Lilly, Kellogg, Alibaba ve ConocoPhillips, üç aylık sonuçları bir saatten önce rapor etmesi planlananlar arasında.

Ekonomik verilere göre, yatırımcılar sabahları haftalık işsizlik başvurularını bekliyor. Cleveland Merkez Bankası Başkanı Loretta Mester, Pittsburgh Ekonomi Kulübü’nde konuşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.