Draymond Green için video her şeyi değiştiriyor

Soprano Park’ta açık spor salonu, Brookfield’de gece yarısı ligi, Masswood Park’ta pikap çemberi, Coliseum otoparkındaki çember yarışmaları dönemine aitim. İyi değilim ama orada bulundum ve basketbolda birinin çenesini sarsacak en önemli haber bu değil.

Şimdi, bu sokak kodu konseptine bağlı kalarak, bundan sonra ne olacak Golden State Warriors durumu? Birkaç seçenekten biri. kolay bir çözüm olurdu Ürdün Poole savaşmak Draymond Yeşil, Çarşamba günü yüz dövmesi yaptırmak. Beden farkı adil değil ve Green’i destekliyor. Ne demek istediğimi anlıyorsan, bu sadece Poole gibi mazlumlar için işleri daha da kötüleştirir. Çünkü elleriyle mütekabiliyet alamaz. Başka bir seçenek de Poole’un erkek kardeşlerinin, kuzenlerinin, patnaların – herhangi birinin – intikam için yeşilin üzerine atlamasını sağlamaktır. Ya o ya da Poole’un büyük dostlarından biri, Green’in boyunda ya da daha büyük biri, Poole için vekaleten savaşacak.

Ama onu bu kadar kötü yapan da bu. Yeşil büyük evdir. O bir koruyucu olmalı. Onu seviyorlar çünkü oynadığı rol bu ve o buna inandırıcı. Özellikle bu alana kattığı değer nedeniyle birçok davranışından sıyrılıyor. Ağabeyin gibi yeşille, arkan her zaman örtülü. Havuz için savaşması gerekiyor. ona saldırmadı.

Bu büyük bir sorumluluk, koca kanka. Sevilen biri. Ve yeşil genellikle bu konuda en iyisidir. Şimdi bu pozisyonu kaybetti. Ofisine ihanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.