Eagles vs. Giants Skoru, Çıkarımlar: Jalen Hurts, Philadelphia NFC başlık oyununa girerken savunma hakim

PHILADELPHIA – Jalen Hurts, Philadelphia Eagles’ı playofflarda rahatsız eden omuz yaralanması için çok fazla.

Hurts, bir playoff maçında iki geçen gol ve bir hızlı gol atan ikinci Eagles oyuncusu oldu ve Eagles, New York Giants karşısında 38-7’lik bir playoff zaferine doğru ilerlerken, bu seçkin listede Donovan McNabb’a katıldı. .

Kartallar, 2001 sezonunun başlangıcından bu yana yedinci ve beş yılda ikinci NFC Şampiyonası Maçına gidiyor. Hurts, iki gol atarak (112,2 reyting) 254 yarda 24 üzerinden 16’yı tamamladı ve 34 yarda dokuz taşıma ve bir touchdown yaptı – Eagles, zafere giden yolda ilk yarıda 28-0 öne geçti.

İlk yarıda Hassan Reddick Kartallar için 1,5 çuval aldığından ve ikili, Giants’ın ilk sürüşlerinde sahaya inmesini engellediğinden, savunma da oyunu erken devraldı. James Bradberry, Giants’ın ikinci pozisyonuna müdahale etti, bu, 9. Haftadan bu yana bir Eagles korneriyle ilk kez oldu. Philadelphia o maçta 14-0 öndeydi.

Boston Scott, ikinci çeyrekte Eagles için bir gol atarak onları 21-0 öne geçirdi ve Giants’a karşı dokuz kariyer maçında 11. oldu. Scott’ın 19 kariyer golü var ve “Dev Katil” ününü hak ediyor. Hurts, baskın bir ilk yarıyı kapatmak için hızlı bir gol attı.

Kartallar (15-3) oradan saati sağdı ve NFC Şampiyona Maçına ilerledi. Önümüzdeki Pazar günü saat 15:00’te Lincoln Financial Field’da Dallas Cowboys veya San Francisco 49ers’ı ağırlayacaklar. Devler sezonu 9-8-1 bitiriyor.

İşte patlamadan bazı ek çıkarımlar:

Eagles neden kazandı?

Jalen Hurts tam bir MVP kalibre formuna geri döndü, Myles Sanders bütün gece açık şeritlere sahipti ve Jonathan Cannon’ın çok yönlü savunması, Daniel Jones’un takip etmesini kolaylaştırdı. Başka bir deyişle Kartallar, 2022 kampanyasının zirve versiyonu gibi görünüyordu. 18. haftada, çıkık omzundan kurtulurken muhafazakar bir yaklaşıma rağmen, Hurts tamamen gençleşti, Devonta Smith ve Dallas Goedert’i kolaylıkla besledi ve yer oyununa hakim olmak için bacaklarını kullandı. Saunders boşlukta akışkan kaldı ve Philly 250 yarddan fazla koşarken Kenneth Cainwell birbiri ardına zorlu hamleler yaptı. “D”de çuval sanatçısı Hassan Reddick yine meşguldü ve Daniel Jones’u ateşe vermek için Andrew Thomas’ı kolayca geride bıraktı. Eski Giants yıldızı James Bradberry, Jones’u erken bir taslakta bir kitap gibi okudu. Brett Kern, New York’u Eagles’ın geceki kumarlarından bazılarına sabitlemek için üzerine düşeni yaptı.

Devler neden kaybetti?

Brian Daboll ve Wink Martindale, kadroyu rekabete dayalı olarak programın en az bir yıl ilerisinde oluşturamadı. Dabold, bu sezon Daniel Jones’u yeniden canlandırma şekliyle takdiri hak ediyor, ancak durumsal karar verme süreci biraz arzulanan bir şey bıraktı; Bu hiçbir yerde dördüncü ve uzun bir sayı için gitmeyi seçtiği ve 21 sayı gerideyken orta sahaya yakın sıçradığı için dördüncü düşüşlerden daha belirgin değildi. Bu arada Martindale, “D”sinin ikinci sıra için yumuşak ve muhafazakar oynadığını gördü. hafta ve Vikinglerin aksine Kartallar pes etmeyi reddetti. Jones’un değerli birkaç temiz cebine veya açık alıcıya sahip olmasının, iki puanlık bir açığı erken kapatacak erken bir atışı zorlamasına yardımcı olmadı. New York’ta tüm umutlar kaybolmadı; Dabol bu takıma doğru yönde liderlik ediyor. Ama Philly’nin her noktasında yenildiler, alt edildiler ve alt edildiler.

dönüm noktası

Kartallar hızla iki sayı yükseldi ve Jalen Hurts, hem Smith’i hem de Goedert’i arka arkaya TD serisinde kapının dışında buldu. New York, orta sahaya yaklaştıktan sonra inişlerde ters çevirerek kendi ilk sürüşünde cesurdu. İkinci serisinde 14-0 geride kalan Daniel Jones, Matt Breda’yı 19 sayı ile vurdu. Ancak bir sonraki oyunda, serbest koşucu ile Jones hızla faul yaptı. Ortaya vuran eski takım arkadaşı James Bradberry işi kolaylaştırdı. Kartallar, topa sahip olduklarında gol atamadı, ancak top kaybı, ivmenin yalnızca ev sahibi takıma ait olmasını sağladı.

oyunun oyunu

Hassan Reddick’in çok sayıda vurgulama makarası baskısı vardı, ancak Dallas Goedert’in tek elli yakala-kaç hareketi Philly için her şeyi başlattı:

Sıradaki ne

Devler, sezon dışı için evlerine kötü bir notla dönecekler: Play-off’ları yapmak zorunda değiller, bu yüzden bununla gurur duyabilirler; Jones hala QB’de imzasız olduğundan ve topun her iki tarafında da birçok yükseltmeye ihtiyaç duyulduğundan, pek çok gelişme bekliyor. Bu arada Eagles, beş yıl içinde ikinci NFC Şampiyonası Maçına çıkacak ve 29 Ocak’ta Cowboys veya 49ers’ı ağırlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.