“ER” ve “Ray Donovan” oyuncusu Mary Mara, 61 yaşında öldü.

Dorfman, “Mary, tanıdığım en iyi aktrislerden biri” dedi. “Onu 1992’de Broadway’deki ‘Mad Forest’da sahnede gördüğümü hala hatırlıyorum. Elektrik, eğlenceli ve gerçekten kişiseldi. Herkes onu sevdi. O özlenecek.”

Göre Bir basın açıklaması New York Eyalet Polisi’nden memurlar, yerel saatle Pazar sabahı 08:10 civarında “olası bir batma” çağrısına yanıt verdi. Birlikler ve Cape Vincent itfaiye ve ambulans olay yerine geldi ve “St. Lawrence Nehri’nde ölü bir kadın buldu” dedi.

Ön soruşturma sırasında yüzücünün boğulduğu söyleniyor.

Polis yaptığı açıklamada, herhangi bir arıza belirtisi olmadığını da ekledi. Polise göre, Jefferson County Adli Tıp Kurumu’nun resmi ölüm nedenini belirlemek için bir otopsi yapması bekleniyor.

Mara, “Dexter”, “The Practice” ve “Star Trek: Enterprise” gibi şovlarda çok bölümlü roller de dahil olmak üzere televizyon ve filme yayılmış bir kredi listesine sahiptir. En çok “Nash Bridges”, “ER” ve “Ray Donovan” filmlerindeki rolleriyle tanınır.

Mara’nın filmleri arasında “Mr. Saturday Night” ve “Love Potion # 9” yer alıyor. Son kredisi 2020 filmi “Break Even” oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.