Faturalar ve Vikingler Skoru: Canlı Güncellemeler, Oyun İstatistikleri, Öne Çıkanlar, Uzatmalara Giren Vahşi Oyun Analizi

Buffalo’da Vikings ve Bills arasındaki ilk yarı karla kaplıydı ve ev sahibi takım 24-10 öndeydi. Dirsek sakatlığı nedeniyle durumu bütün hafta havada kalan Josh Allen start aldı. Allen, büyük vuruşlardan ve top kaybından erken kaçınarak, ilk yarıdaki 18 pasının 14’ünü 136 yard ve bir touchdown ile tamamlarken, art arda 64. startında üç karıştırma sayesinde yerde 46 yard daha ekledi.

Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​ilk 30 dakikada kaygan bir zemin sergiledi ve geri geri koşarak toparlanan Dalvin Cook’a topu geri atmaya çalışırken geriye düştü. KJ Osborne.

Minnesota başlamak için kolayca sahaya indi, altı oyun sonra bir açılış vuruşu gol attı, sonuncusu geniş alıcı Justin Jefferson 22 yarda bir skor için derin bir pas yakaladı. Ancak Vikingler ilk yarının büyük bölümünde kırmızı bölgeye gidemedi. Minnesota, Buffalo ikilisinden ilk ve golü aldı, ancak dar uçtaki DJ Hockenson’a hücum pas müdahalesi cezası sayesinde 27 metreden bir gol bulmaya karar verdiler. Cousins, 21 pas denemesinin 12’sini tamamlarken, yarıyı 143 pas, açılış sürüşü skoru ve bir araya girerek tamamladı.

Devin Singletary, kariyerinin en iyi oyunlarından birine sahipti, toplamda 33 acele yarda ve iki acele touchdown – altı taşımayla ilki – tek oyunluk kariyerinin zirvesine ulaşmak için. Ancak, yarıdaki son üç taşıması sadece sekiz yarda gitti ve kayıp bir fumble içeriyordu. Yarının önemli bir sekansı, Vikings’in üçüncü ve dördüncü aşağı oyunları seçtiğinde Faturaların 28’inden gelen iki dakikalık uyarının ardından geldi, her ikisi de eksiklerle sonuçlandı ve sonuçta bir saha golüyle sonuçlandı. Kolayca bulundu. Allen, maç öncesi dirseği yaralanmasıyla ilgili endişelerini ortadan kaldırarak, sürüşe hızlı başlamak için 25 metre koştu. Dört oyun sonra, Buffalo, Allen’ın bitiş bölgesinde geniş alıcı Gabe Davis’e 11 yardlık bir skor için devretmesine sahipti ve bu da devrenin bitmesine 32 saniye kala iki touchdown’ı 24-10’a getirdi.

Vikingler ikinci yarıya bir skor içinde geri dönme şansı ile topla başlayacak, bu yüzden tüm gerçek zamanlı güncellemeler ve analizler için NFL’nin en kazanan iki takımı arasındaki bu 10. Hafta maçına kilitli kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.