GBI, Georgia gözaltı merkezinde reşit olmayan kişinin ölümüyle cinayetle suçlanan memur, diyor

(Yukarıdaki video Çarşamba sabahının manşetleridir.) Yetkililer, Georgia’daki bir tesiste gözaltında tutulan bir gencin ölümünün Salı günü, şu anda cinayet suçlamasıyla karşı karşıya olan bir ıslah memurunun tutuklanmasına yol açtığını söyledi. Waycross Bölgesel Gençlik Gözaltı Merkezinde (RYDC) bir çocuk ıslah memuru olan Waycross’tan 30 yaşındaki Thomas Lee Hicks, bir adet ikinci derece cinayet, iki adet ikinci derece çocuk zulmü ve bir adet izinsiz girişle suçlandı. Georgia Soruşturma Bürosu’ndan bir açıklama. Göreve başlarken yapılan yemin Yetkililer, olayın 9 Ağustos Salı günü Savannah’nın 125 mil güneybatısında, Waycross’ta meydana geldiğini söyledi. O zaman, Douglas bölge ofisinden GBI memurlarından, RYDC tarafından yanıt vermediği bildirilen bir çocuğu sorgulamaları istendi. GBI, ön bilgilere göre, küçüğün bilincini kaybettiğinde tesiste bir çalışan ve diğer gençlerin huzurundaydı. Yetkililer, acil sağlık ekiplerinin çağrıldığını ve gencin Savannah’daki Memorial Sağlık Hastanesine kaldırıldığını ve daha sonra burada öldüğünü söyledi. Yetkililer, Salı günü tutuklanmasının ardından Hicks’in Ware County Hapishanesine yatırıldığını söyledi. Olay hakkında bilgisi olan herkesin 404-291-0208 numaralı telefondan Waycross RYDC ile veya 912-389-4103 numaralı telefondan GBI Bölge 4 Douglas ofisi ile iletişime geçmesi istenir. . Anonim ipuçları, 1-800-597-TIPS (8477) numaralı telefonu arayarak, çevrimiçi olarak https://gbi.georgia.gov/submit-tips-online adresinden veya Bir Şey Gör, Bir Şey Gönder mobil uygulamasını indirerek gönderilebilir. Soruşturma tamamlandığında, dava dosyası incelenmek üzere Waycross Judicial Circuit Bölge Savcılığına iletilecektir.

(Yukarıdaki video Çarşamba sabahı manşetlerden alınmıştır.)

Yetkililer, Georgia’daki bir tesiste gözaltındayken bir gencin ölümünün Salı günü cinayet suçlamasıyla karşı karşıya olan bir ıslah memurunun tutuklanmasına yol açtığını söyledi.

Waycross Bölgesel Gençlik Gözaltı Merkezinde (RYDC) bir çocuk ıslah memuru olan Waycross’tan 30 yaşındaki Thomas Lee Hicks, bir sayım ikinci derece cinayet ve iki kez ikinci derece cinayetle suçlandı. Georgia Soruşturma Bürosu. – Çocuklara karşı bir kez zulüm ve görev yeminini ihlal etmek bir kez.

Yetkililer, olayın 9 Ağustos Salı günü Savannah’nın 125 mil güneybatısında, Waycross’ta meydana geldiğini söyledi.

O zaman, Douglas bölge ofisinden ajanlar olan GBI memurlarından, RYDC tarafından yanıt vermediği bildirilen bir çocuğu araştırmaları istendi.

GBI’ye göre, ön bilgiler, bir çocuk bilincini kaybettiğinde bir personel ve diğer çocukların orada olduğunu gösteriyor.

Yetkililer, acil sağlık ekiplerinin çağrıldığını ve gencin Savannah’daki Memorial Sağlık Hastanesine kaldırıldığını ve daha sonra burada öldüğünü söyledi.

Yetkililer, Salı günü tutuklanmasının ardından Hicks’in Ware County Hapishanesine yatırıldığını söyledi.

Olay hakkında bilgisi olan herkesin 404-291-0208 numaralı telefondan Waycross RYDC ile veya 912-389-4103 numaralı telefondan GBI Bölge 4 Douglas ofisi ile iletişime geçmesi istenir.

Anonim ipuçları, 1-800-597-TIPS (8477) numaralı telefondan çevrimiçi olarak da gönderilebilir. https://gbi.georgia.gov/submit-tips-onlineVeya Bir Şey Gör, Bir Şey Gönderdim mobil uygulamasını indirerek.

Duruşmanın ardından dava dosyası, incelenmek üzere Waycross Adli Devre Bölge Savcılığına sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.