Gerrit Cole, kazananların hepsini alır hesaplaşması için Muhafızların Yankees’e karşı geri sıçramasına yardımcı oluyor.

Gerrit Cole Üzerine düşeni yaptı. bu yankiler As, yedi vuruş attı ve sadece iki kazanılan koşuya izin verdi Cleveland Muhafızları, 4-2, American League Division Series’in 4. Oyununda ve Pazartesi gecesi kazanan 5’inci maçın tamamını alır. Kazanan yüzleşmek için ilerler Houston Astros ALCS’de.

Yankees’i dizi boyunca taşıyacak tanıdık bir karakter kadrosu. Serideki her iki Yankees galibiyeti Kohli’ye verildi. Ve Harrison Bader Serinin üçüncüsü olan iki koşu bir homer’ı kuşanmak, hücumu New York’a geri getirdi. Yankees erken gol attı Çeyrek nicelik, sonra Kohli oradan aldı. Hem üçüncü hem de dördüncü istekada bir koşuya izin verdi.

Boone, Clay Holmes’a döndü ve Yankees’in dokuzuncu devredeki çöküşü sırasında onu kullanmayı reddettikten sonra Oyun 3’te puansız bir kare aldı. Wanda Peralta Zaferi mühürledi.

Cleveland ilk altı maçında en az bir galibiyet aldı, ancak sadece Josh NaylorDördüncü homer ekstra-baz çeşididir. Başka bir şey değilse, siteler arasında unutulmaz bir gezi oldu. Naylor önce bir kutlamada “bebeği salladı”.

Şimdi ikide berabere kalan seri, belirleyici bir Oyun 5 için Pazartesi günü Bronx’a geri dönüyor. Yankees başlatıcısı Nestor Cortes Jr. – 2. Maç çıkışı yağmur nedeniyle ertelendi – çok vuruşlu bir görev alabilir. Cleveland birden fazla vuruş için bir başlangıç ​​kullanacak olsaydı, bu Aaron Chivale olurdu.

bu 2. oyunun ertelenmesi sahip olmak Yankees’in yaralanmalarla dolu bullpen’i, Cleveland ve Terry Francona’nın tamamen silahlı yardım birliklerine karşı çekildi.. Jeopardy Cumartesi gecesi oynadı Guardians playoff kahramanı Oscar Gonzalez Middling, Yankees yedeklerine karşı dokuzuncu bir ralliyi tekli vuruşla kapattı.

Pazartesi günkü Oyun 5, TBS’de 19:07 ET’ye ayarlandı.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Ekim ayının önemli hikayelerini yakalamak ister misiniz? Seni koruduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.