Google Chat’e yer açmak için Google Killing Hangouts

Google sohbet ekranında cep telefonu fotoğrafı

Google Chat, Google Workspaces işletim sistemine hakim olan resmi sohbet uygulamasıdır.
Fotoğraf: Floransa iyonu / Kismodo

bu Google Resmi olarak Hangouts, kullanıcıları sohbet adı verilen yeni bir mesajlaşma paketine geçmeye teşvik ediyor. Bugünden itibaren, mobil cihazınızda hâlâ Hangouts kullanıyorsanız, Gmail’e veya özel sohbet uygulamasına geçmenizi isteyen Uygulamalar ekranını göreceksiniz. Chrome’da bulunduysanız, Temmuz ayından itibaren kaçınılmaz olanı kabul etmenizi isteyen komutu görmeye başlıyorsunuz. İnternetteki Hangouts, bu yılın sonuna kadar çalışmaya devam edecek.

Neyse ki şirket emekli olduğunu açıklayınca Google’ın yeni sohbet uygulamasına gittim. Hangout’lar Geçen yaz. Google kullanıcılarının öne geçmesine izin verir Zorla yer değiştirmeVe yenilenen deneyim bundan çok daha lezzetli Hangouts yine de.

Google Chat, hâlâ Google Hesabınıza bağlı bir sohbet uygulamasıdır. Zengin metin düzenleme ve “@ notlar” gibi gevşeklik ve emoji tepkileri gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Google Chat ayrıca işbirliğine öncelik verir. Grup sohbetleri için “alanlar” sağlayarak dosyaları, fotoğrafları ve görevleri kolayca yerleştirmenize olanak tanır. Oyun tarihlerini ve günübirlik gezileri planlamak ve bulutta olmayan resimleri izlemek için yeni özellikler kullanıyorum. Ayrıca benim ve ortağım için Google’ın birçok kullanımı arasında geçiş yapmadan ailemizi yönetmenin bir yolu haline geldi.

Google Chat’in yeniden tasarımı, öncelikle şirketin işyeri geçişinin bir yan ürünüdür. Google’ın blogunda açıkça belirttiği gibi,“Sohbetin geleceği için büyük hırslar.” Önümüzdeki aylarda, doğrudan arama, hat içi ileti dizisi oluşturma ve birden çok görüntüyü paylaşma ve görüntüleme gibi ek özellikler bekleyebilirsiniz. Cüruf ve Uyuşmazlık ile karşılaştırmalar yadsınamaz. Ayrıca doğrudan arama özelliğinin stokta olup olmadığıyla da ilgileniyorum Google DuoBu şirketin video uygulaması Daha fazla bakan Aşağıda bir son kullanma tarihi var.

Şüphesiz Google Chat, şirketin çalışma alanı içerisinde bazı şirketler tarafından kullanılacaktır. Ancak bunun diğer mesajlaşma uygulamalarıyla aynı etkiye sahip olup olmayacağı henüz belli değil. Nasıl Sıklıkla Google sürükledi bagajda Ve Tıklamak.

İyi haber şu ki, Google Chat’e geçiş sınırsız olacak. Chat Hangouts ile orijinal görüşmelerim hâlâ devam ediyor. Bu uygulama ayrıca, başka bir cihazdan sohbet ettiğinizde her yeni yanıt için birden fazla siteye ping atmanızı engelleyen yeni bir özelliğe sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.