Güneydoğu Wisconsin için bir kış fırtınası nöbeti Perşembe sabahı başlıyor

A Kış Fırtınası İzle Güneydoğu’nun tamamına gönderildi Wisconsin 22 Aralık Perşembe sabah 6’dan 24 Aralık Cumartesi sabah 6’ya kadar. Bölge genelinde bir kar fırtınası mümkündür.

FOX6 hava durumu uzmanlarından tahminleri takip edin Sık güncellemeler için.

Tahmini döküm

Son teslim tarihi: Çarşamba gecesi ile Perşembe sabahı arası hafif kar. Kar gerçekten Perşembe öğleden sonra ile öğleden sonra erken saatlere kadar toplanacak. Perşembe günü birkaç inç kar yağabilir, ancak Perşembe günü saat 18:00’den sonra kuvvetli rüzgar yok. Perşembe gecesi ile Cuma gecesi arası kar fırtınaları etkili. Cumartesi günü “Ground Blizzard”.

Tutarlar: Bölge genelinde 6 inçten fazla kar ve 12 inç kar.

Kar tipi: Bu kar Perşembe günü ıslak olarak başlayacak, ancak Perşembe gecesinden Cuma gününe kadar hızla kabarık hale gelecek.

Etkileri: Perşembe gecesinden Cuma gününe kadar seyahat neredeyse imkansız olacak. Yer yer kar yağışlı kuvvetli rüzgar Cumartesi günü de devam ediyor. Şiddetli rüzgarlı Cuma gecesi, Cuma gecesi ve Cumartesi sabahı -25’e varan soğuk rüzgarlar.

Kar fırtınası, saatte 35 mil veya daha fazla rüzgarlar ve görüş mesafesinin 0,25 mil/saat’e düştüğü şiddetli kar olarak tanımlanır. veya üç saat veya daha az. SE WI’daki (Walworth, Racine & Kenosha Co.) son kar fırtınası uyarısı 2018’deydi. Milwaukee County için son kar fırtınası uyarısı 2011’deydi.

Rüzgarlar gerçekten bu kar fırtınası koşullarını Perşembe gecesinden Cuma gününe kadar üretecek. Perşembe akşamı ve Cuma günü uçak ve araba ile önemli seyahat gecikmeleri bekleyin. Uçakla seyahat etmeyi planlıyorsanız, havayolu şirketinizle güncel kalın. Eyaletlerarası kapanışlar Perşembe gecesi ve Cuma günü Midwest boyunca görülebilir.

Perşembe 14:00 Hafif rüzgarlar, ancak artan kar.

Perşembe saat 22:00’de Rüzgarlı ve çok karlı.

Cuma öğleden sonra. Kar fırtınası koşulları

Hava durumu farkında olun

Bu arada, FOX6Now.com sunar Çeşitli çok kullanışlı hava durumu araçları Fırtınalı mevsimde gezinmenize yardımcı olmak için. Aşağıdakileri içerirler:

FOX6 Fırtına Merkezi uygulaması

FOX6 Haber uygulaması

Fox Hava Durumu Uygulaması

Haritalar ve Radar

bir ev sahibimiz var FOX6 hava durumu sayfasındaki haritalar ve radar Size en doğru hava tahminini vermek için düzenli olarak güncellenir. İlçe bazında görünümden Midwest Regional Radar’a ve ulusal görünüme kadar – hepsi orada.

Okul ve işyeri kapanışları

Havalar hafiflediğinde okullar ve işyerleri kapanabilir. Kapanışların, iptallerin ve gecikmelerin en son listesini takip edin Güneydoğu Wisconsin’de bildirildi.

FOX6 Sosyal medyada hava durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.