Hanson grubu üyeleri Isaac, Taylor ve Jack, yeni yılda ailelerinin 39 üyesiyle birlikte poz veriyor.

Hansen grubu üyeleri Isaac, Taylor ve Jack, Yeni Yıl etkinliğinde ailelerinin 39 üyesiyle birlikte poz verirken “Ne parti!”

Hanson grubundan Isaac, Taylor ve Jack Hanson yılbaşı gecesi büyük bir aile fotoğrafı çektirdiler.

Kardeşlerin hepsi yatağı örttü ve merdivenlerden yukarı çıkan tonlarca aile üyesinin yanında durdu.

Üç çocuk annesi Diana Hanson, aile fotoğrafının altına “Ne parti!!! Yeni Yılın Kutlu Olsun[noisemaker emojis and party emojis]❤️❤️.’

Ailesi: Hanson grubundan Isaac, Taylor ve Jack Hanson yılbaşı gecesi büyük bir aile fotoğrafı çektirdiler.

Isaac (42), Taylor (39) ve Jack (37) yedi kardeşin en büyüğü. Dört kardeşlerinin adları Jessica, Mackenzie, Avery ve Joe’dur.

Artık tüm kardeşlerin kendi çocukları var.

Isaac, karısı Nicole ile üç çocuğu paylaşıyor. Üç çocukları: 15 yaşındaki Everett, 14 yaşındaki Monroe ve sekiz yaşındaki Odette.

Yedi kardeşin en büyüğü: Isaac, 42, Taylor, 39 ve Jack, 37, yedi kardeşin en büyüğü.

Yedi kardeşin en büyüğü: Isaac, 42, Taylor, 39 ve Jack, 37, yedi kardeşin en büyüğü.

Şöhrete Yükseliş: Hanson ilk olarak 1990'ların sonunda birkaç Grammy ve Billboard Müzik Ödülü'ne aday gösterildiğinde ün kazandı.

Şöhrete Yükseliş: Hanson ilk olarak 1990’ların sonunda birkaç Grammy ve Billboard Müzik Ödülü’ne aday gösterildiğinde ün kazandı.

Taylor ve eşi Natalie’nin yedi çocuğu var: Ezra, 21, Benny, 17, River, 16, Vigo, 14, Wilhelmina, 10, Indiana, 4 ve Maybelline, 2.

Jack ve Kate, 14 yaşındaki Shepard, 12 yaşındaki Junia, 9 yaşındaki Abraham, 6 yaşındaki Lucille ve 22 aylık oğulları Quincy ile övünürler.

Hanson, ilk olarak 1990’ların sonunda birkaç Grammy ve Billboard Müzik Ödülü’ne aday gösterildiğinde ün kazandı.

Genç: Tulsa'da doğup büyüyen grup üyesi, ilk ünlü olduklarında gençti, bu nedenle aileleri ilk birkaç yıl onlarla birlikte turneye çıktı (resim 1999).

Genç: Tulsa’da doğup büyüyen grup üyesi, ilk ünlü olduklarında gençti, bu nedenle aileleri ilk birkaç yıl onlarla birlikte turneye çıktı (resim 1999).

Hâlâ yeni müzikler çıkarıyor: Belki de eskisi kadar büyük olmasalar da, Hanson aslında geçen yıl yeni müzikler yayınladı (resim 1998).

Hâlâ yeni müzikler çıkarıyor: Belki de eskisi kadar büyük olmasalar da, Hanson aslında geçen yıl yeni müzikler yayınladı (resim 1998).

Tulsa’da doğup büyüyen grup üyeleri, ilk ünlü oldukları yaştaydı, bu nedenle aileleri ilk birkaç yıl onlarla birlikte turneye çıktı.

Hanson, eskisi kadar büyük olmasa da aslında geçen yıl yeni müzikler yayınladı.

İyi karşılanmasa da yeni Red Green Blue’larını Mayıs 2022’de piyasaya sürdüler.

Ancak, grubun yeni single’ı Write You A Song’un videosunda Isaac’in kızı Odette’in yer almasıyla grup bir aile şirketi olmaya devam etti.

reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.