Houston Astros World Series 2022: Şampiyona geçit töreni, hayranları Pazartesi günü oyuncularla kutlamak için şehir merkezine götürüyor

HOUSTON, Teksas (KTRK) — Önce bir Dünya Serisi unvanı gelir, ardından bir şampiyonluk geçit töreni gelir.

Houston Astros, ikinci şampiyonluklarını kutlarken ritmin iyi olduğunu biliyor ve artık taraftarlar favori oyuncularını şahsen ne zaman tezahürat edebileceklerini biliyor.

İnkar edilemez! Astros Skandalın Üstesinden Geldi, Phillies 2. Dünya Serisine

7 Kasım’da 3 millik geçit töreni öğle saatlerinde Preston Caddesi ve Smith Caddesi’nden Tuam Caddesi ve Smith Caddesi’ne başlayacak.

Astros’un sahibi Jim Crane, Cumartesi günkü zafer hakkında “Taraftarlar bizi destekliyor. Mekanın patladığını görmek harika” dedi. “Güvenli bir gün geçirin ve şampiyonluğun tadını çıkarın.”

Geçit törenine varış

Şehir yetkilileri, katılımcıları erken gelmeleri ve araç paylaşım ajanslarından, Houston Metrosu veya araba paylaşımından yararlanmaya çağırıyor.

METRO, şehir merkezinde ve çevresinde sıkışıklığı hafifletmeye yardımcı olmak için Pazartesi günü tüm gün ücretsiz olacak.

Yetkililer, Pazartesi günü sıcak bir gün olması beklendiği için insanlardan içecek ve su paketlemelerini istiyor.

Houston Belediye Başkanı Sylvester Turner, “Lütfen yarın METRO’dan yararlanın. Herkesin en iyi şekilde davranmasını istiyorum. Bu şehrin neyle ilgili olduğunu en iyi şekilde gösterin. Onları takdir etme ve kutlama sırası bizde,” dedi.

Araç paylaşım yerleri:

  • Kızartma Meydanı Anıt Parkı
  • Kutsal Kalbin Eş Katedrali

Geçit töreni haritasını ve araç paylaşım seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. METRO web sitesi.

Astros’un Yordon Alvarez’in 6. Maçını yakalayan hayranla tanışın

ABC13, Houston yollarında gezinmenize ve trafik gecikmelerinden kaçınmanıza yardımcı olacak gerçek zamanlı trafik verilerine sahiptir. ABC13 uygulamamızla doğrudan telefonunuza gönderilen trafik uyarıları için kaydolun. Bildirimlerinizi Ayarlar sekmesinden yönetin. Doğrudan trafik haritası

Copyright © 2022 KTRK-TV. Tüm hakları Saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.