İki otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 20 kişi yaralandı, 2 kişi de yaralandı.

Yetkililere göre, Pazar gecesi bir kalabalığın içinde iki otomobilin çarpışması sonucu iki kişi öldü, en az 20 kişi yaralandı. Lincoln Polisi’ne göre, Max Hubka, 52. ve O Sokaklarının kesiştiği noktada 22:45’te Lincoln Polis Karakolu ile çarpıştı. Memurlar, özel trafik denetimi için bölgedeydi ve olay yeri “saniyeler içinde yanıt verdi.” Hapka, kazaya iki aracın karıştığını söyledi. İki araç da kaldırıma çıkarak çok sayıda yayaya çarptı. Lincoln Polisi yaptığı açıklamada, “Bunun kasıtlı bir eylem olduğuna inanmıyoruz veya herhangi bir kanıtımız yok” dedi. Alan aşırı kalabalıktı ve insanlar Anma Günü’nde klasik bir araba şovu için bazı bölgelerde üç ila dört derinlikte istiflendi. Brina Shields, hafta sonu boyunca “kaldırımda yaklaşık 300-400 kişi bu gece araba şovunu izliyor” dedi. Kazaya tanık olduğunu ve yaralılara yardıma koştuğunu söyledi. Pazartesi sabahı bir haber bülteninde Bryan Health, Bryan Medical Center’ın 10 kişiye baktığını söyledi. Bunlardan ikisi hastaneye kaldırıldı. Birinde ciddi yaralanma, diğerinde ciddi yaralanma. Diğer sekiz hasta tedavi edilerek taburcu edildi. CHI Health, Pazartesi sabahı meydana gelen kazadan sonra St. Elizabeth’in 10 hastayla ilgilendiğini söyledi. Bunlardan üçü hastaneye kaldırıldı. Biri taburcu edildi ve ikisinin sağlık durumu iyi. Yedi hasta daha tedavi edilerek taburcu edildi. Polis Twitter’da iki ölünün “kadın” olduğunu söyledi ve bir basın toplantısında bir araçta olduklarını söyledi. Adları açıklanmadı Hapka, “Bu sefer ne olduğu hakkında iyi bir fikrimiz olduğunu düşünüyoruz ve ilgili tüm yetkililerle temasa geçeceğiz” dedi. Soruşturmanın devam ettiği ve kolluk kuvvetlerinin görgü tanıklarından bilgi talep ettiği öğrenildi. Video veya fotoğraf kaynağı dahil 402-441-6000 veya 402-475-3600. O Street 48th – 56th Street, suç önleme çağrısı yapmak için Pazartesi sabahı 5’te yeniden açıldı.

Pazar gecesi bir kalabalığın içinde iki otomobilin çarpışması sonucu iki kişi öldü, en az 20 kişi yaralandı.

Yüzbaşı Max Hapka, Lincoln Polisine kazanın 22:45’te meydana geldiğini söyledi. Doğuya doğru.

Memurlar, özel trafik denetimi için bölgedeydi ve olay yerine “saniyeler içinde” müdahale etti.

Hapka, kazaya iki aracın karıştığını söyledi. İki araç da kaldırıma çıkarak çok sayıda yayaya çarptı.

Lincoln Polisi yaptığı açıklamada, “Bunun kasıtlı bir eylem olduğuna inanmıyoruz veya herhangi bir kanıtımız yok” dedi.

Polis, Anma Günü hafta sonu yapılan klasik otomobil fuarı sırasında insanların bazı bölgelerde üç ila dört derinlikte üst üste yığılması nedeniyle kalabalığın bölgede yüksek olduğunu söyledi.

Preena Shields, “Bu geceki araba şovunu kaldırımda izleyen yaklaşık 300-400 kişi var” dedi. Kazaya tanık olduğunu ve yaralılara yardıma koştuğunu söyledi.

Pazartesi sabahı bir haber bülteninde Brian Health, Brian Tıp Merkezi’nin 10 kişiye baktığını söyledi. Bunlardan ikisi hastaneye kaldırıldı. Birinde ciddi yaralanma, diğerinde ciddi yaralanma. Sekiz hasta daha tedavi edilerek taburcu edildi.

CHI Health, Pazartesi sabahı meydana gelen kazadan sonra St. Elizabeth’in 10 hastayla ilgilendiğini söyledi. Bunlardan üçü hastaneye kaldırıldı. Biri taburcu edildi ve ikisinin sağlık durumu iyi. 7 kişi daha tedavi edilerek taburcu edildi.

Polis Twitter’da iki ölünün “kadın” olduğunu söyledi ve bir basın toplantısında bir araçta olduklarını söyledi. İsimleri henüz açıklanmadı.

Hapka, “Bu noktada ne olduğu hakkında iyi bir fikrimiz olduğunu düşünüyoruz ve ilgili herkes yetkililerle temas halinde” dedi.

Soruşturma devam ediyor ve kolluk kuvvetleri, tanıkların video veya fotoğraf kanıtı da dahil olmak üzere herhangi bir bilgi ile 402-441-6000 veya 402-475-3600 tanıklarını çağırmalarını istiyor.

O Sokak 48. ila 56. Caddeler Pazartesi günü saat 17.00’de yeniden açıldı.

Bu içerik Twitter’dan içe aktarılmıştır. Aynı içeriği farklı bir biçimde bulabilir veya web sitelerinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.