Jim Irsay, Colts’un Matt Ryan yedek kulübesine başkanlık etti

Jim Irsay Bu yılki önemli toplantılarda eli Colts personelinin direksiyonunda. Dokuz ay sonra sahibi ısrar etti Carson Wentz Bir Colts bir ve bitti, o yol gösterdi Wentz’in yerine yedek alınıyor.

Irsay, geçtiğimiz haftalarda Chris Ballard Ve Frank Reich The Athletic’ten Zach Kiefer, oyun kurucuda bir değişikliğe ihtiyaç olduğunu bilerek Ballard’ın yedek kulübesinde olduğunu kaydetti. Matt Ryan için Sam Ellinger Reich bu sonuca varmadan önce (Abonelik gerekli)

Kiefer, oyun kurucu pozisyonunun Irsay’ın Ballard ve Reich’in şovu yönetmesine izin verme politikasına bir istisna oluşturduğuna işaret ederek Pazar gecesi toplantısını ekliyor. Irsay-Ballard-Reich Zirvesi Jacksonville’deki Colts’ Hafta 18’deki erimeden kısa bir süre sonra – bu, Ryan’ın kovulması çağrılarına yol açtı. Ryan’ın omuz burkulması 8. Hafta’da onu sahadan uzaklaştıracak, ancak o, Boston College’ın 2005 sezonundan bu yana ilk kez hızlı bir şekilde sağlıklı bir yedek olacak. Ryan’ın 12 top kaybı – dokuz müdahale, üç kayıp kayıp – ligde lider.

Irsay’ın hamlesi ondan aylar sonra geldi Ballard’a Ryan için takası tamamlaması talimatını verdi., Falcons onu 2022 üçüncü tur seçimi için Colts’a verdi. Indianapolis, Wentz ve Ryan takasları arasında bir anlaşmayı müzakere etmek için bir haftadan fazla zaman harcadı James Winston Bu hareketler arasındaki günlerde. Ama bir kez Falcons’ Deshaun Watson Aşk başladı ve Ryan-to-Indy izi oluştu.

Colts, ilk raund ve son iki başlangıç ​​QB’lerinin üçte ikisini getirdi, ancak bu yaz Wentz’i Washington’a göndererek önemli bir değer kazandılar. Indianapolis şimdi oyunun seçim çerçevesi pozisyonunda eski altıncı tur seçimine dönecek.

İletişim izcilerini seçin SI.com’dan Albert Breer Ryan’ın kolunun vurulduğunu düşünüyorlar. Pro Football Talk’tan Mike Florio Colts’un yedi maçta ondan uzaklaşmasının nedeni Ryan’ın yaralanma garantisine işaret ediyor. taylar Ryan’ın bu yaz kontratı yeniden yapılandırıldı, 2023 üst sınır numarasını 35.2 milyon dolara yükseltti. Florio, Ryan’ın gelecek yıl garantili 12 Milyon Dolar alacağını, ancak 37 yaşındaki pasör, 2023 lig yılının 3. Gününde bir fizik mücadeleyi geçemezse sakatlık garantileri yoluyla 7,2 Milyon Dolar daha fazla alacaklarını da ekliyor. Ryan’ın 10 MM 2023 kadro bonusu da yaralanma için garantilidir ve Colts’un 2022 başlarındaki başlangıçlarını balona sarmaya çalışmasına neden olur.

Colts yıllardır yokuş yukarı mücadele etmeye devam etti Andrew ŞansıAğustos 2019’da emekli oldu. Ryan’ı aldıktan sonra, altı yıl içinde altıncı kez 1. Hafta oyun kurucu başlatmak için Broncos and Commanders’a katıldılar. 1970 AFL-NFL birleşmesinden bu yana 10’dan az takım çok fazla QB1 cirosu yaşadı. Indianapolis gelecek sezon yedide devam edecek. Sadece iki birleşme sonrası ekip – 1987-93 yılları arasında Chargers ve 2013-19 yılları arasında Browns – yedi yıl içinde farklı 1. Hafta başlangıç ​​QB’leri çıkardı. Henüz normal bir sezonluk pas atmamış olan Ehlinger, davasını bu başlangıç ​​yapmaya çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.