Joni Mitchell, Newport Halk Festivali’nde ender sürpriz bir performans sergiliyor: İzle

Joni Mitchell2013’ten beri bu yılın başına kadar canlı performans sergilemeyen , bugün (24 Temmuz) 2022 Newport Halk Festivali’nde tam set olarak göründü. katıldı brendi caryleMitchell’i saklayan adam Mavi Mitchell’e olan sevgisi konusunda tam ve sabitti. İkili, “A Case of You” ve “Both Sides Now” da dahil olmak üzere Mitchell’in klasiklerini seslendirdi. Mitchell ayrıca “Just Like This Train” de bir gitar solosu çaldı. Aşağıdaki olaydan görüntüleri izleyin.

Mitchell en son 1969’da festivalde göründü. 2000’den beri ilk uzun metrajlı şovuydu. Mitchell ve Carlyle’a katılanlar arasında Blake Mills, Taylor Goldsmith, Marcus Mumford, Wynonna Judd, Lucious’ Jess Wolff ve Holly Lasik yer alıyor. Mitchell, “Big Yellow Taxi”, “Summertime”, “Love Potion No. 9″, ” Why Fools Fall in Love” ve daha fazlasını seslendirdi. Etkinliğe “Johnny Jam” adı verildi.

Mitchell onurlandırıldı MusicCares Yılın Kişisi Bu yılki Grammy hafta sonu boyunca müzisyenlerle birlikte kısa bir performans sergiledi. o Grammy Ödülü’nü kabul etti En iyi tarihi albüm ve TV şovu sırasında ortaya çıktı. Nadiren halka görünmeye devam ettiler Beyin anevrizması 2015 yılında. Bu yılın başlarında Neil Young’a katıldı. Müziğini Spotify’dan kaldırır.

Pitchfork’un özelliğini tekrar ziyaret edin “Joni Mitchell: Sanatı ve Hayatı 33 Şarkıda

İçerik

Bu içerik sitede görüntülenebilir oluşturulmuş itibaren.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.