Kayıp Amerikalı üniversite öğrencisi Fransa’da annesine kavuştu

Sosyal Medya Paylaşımları *** Genç Amerikalı, Fransa’daki değişim programından keyif alırken çekilmiş fotoğraflarını paylaşan tek kişi değil. Ancak Kenny Dylan Jr., 15 gün önce kaldığı ev sahibi annesinin evinden çıktıktan sonra iz bırakmadan ortadan kayboldu. Kenny’nin annesiyle yalnızca bir kez konuştuğunu ve babasıyla asla konuşmadığını, ancak kamera dışında özel olarak CNN ile konuşmayı kabul ettiğini açıklıyor. Ev sahibi anne, evinde sahip olduğu tüm değişim öğrencileri arasında burada, Grenoble’da hayata uyum sağlamakta ve yerleşmekte en çok sorun yaşayan kişinin Kenny Dylan olduğunu söyledi. Tabii ki, ortadan kaybolduğundan beri, cevap vermediği mesajlarla dolup taşıyor ve onu oyun mağazasının bir saat güneyinde görerek onu rahatlattı. Bunun, aslında gitmiş ve gönüllü olarak iletişimi kesmiş olma olasılığını ve inancını doğruladığını söyledi. 3 Aralık’ta çekildi ve Kenny Dylan tamamen ortadan kaybolmadan önce 8 dolardan fazla para harcadı. Ailesine göre, geride sadece Paris’ten Grenoble Alpes Üniversitesi’ne kadar Fransa’daki hayatının Facebook resimlerini bıraktı. *** Kenny Dylan en son 28 Kasım’da buradaki üniversitesine öğretmenlik yapmak için geldiğinde, o sabah gelmeyince ev sahibi ailesinden ayrılıp 29 Kasım’a kadar kayıp şahıs raporu verildi. *** paketlenmiş öğle yemeği, *** kıyafetlerini, cüzdanını ve telefonunu değiştirmesi, Kenny’nin Dylan’ı dinlememesi. Birinin onu tanıması umuduyla Kenny’nin resmini kampüste gezdiriyoruz. Kenny’nin arkadaşlarını görürsen. Kamera karşısında konuşmayı severler. Ama bize Kenny’nin değişim öğrencileri ve bazı yerel arkadaşları olduğunu söyle. Onun için endişeleniyoruz ve sağ salim dönmesini istiyoruz, Fransız yetkililerin raporlarının aksine Kenny arkadaş edinmekte zorlandı. Size söyleyebileceğim şey, onun arkadaş edindiği ve benim gibi konuşması kolay biri olduğu. Eğer oğlumu tanımıyorsan, bazı açıklamalarda bulunman senin için zor. Bazı cesur ifadeler. Kenny’nin arkadaşları yaklaşan sınavları yüzünden stresli olabileceğini söylediler. Tanıdığın bir şey mi? Yabancı bir ülkede mi? O çok heyecanlı bir çocuk, ne demek istediğimi anlıyor musun? Yani bu mümkün. Tabii ki endişeliydi. İyi yapmak ve iyi notlar alabileceğini kanıtlamak istiyordu. *** Hayatının seyahatinde bile, Kenny, Dylan Jr. Ağustos ayında Fransa’ya yaptığı geziyi anlattı. Babası hala onu geri getirmeyi umuyor. Planlandığı gibi Cumartesi, Melissa Bell CNNN

Daha önce kayıp olan Amerikalı üniversite öğrencisi Kenny DeLand Jr. annesine kavuştu

Fransız büyükelçiliğinden bir kaynak, Amerikalı üniversite öğrencisi Kenny DeLand Jr.’ın Fransa’nın Lyon kentinde annesiyle yeniden bir araya geldiğini ve yakında ABD’ye dönmesinin beklendiğini söyledi. DeLand Jr.’ın iki hafta önce kayıp olduğu bildirildi. Ailesi, Fransa’nın Cuma günü akrabalarına İspanya’da güvende olduğunu söylediğini söyledi. Aile tam olarak ne dediğini söylemedi ve son iki haftadır nerede olduğunu açıklamadı. Ailesinin söylediğine göre New York, Rochester’daki St. John Fisher Üniversitesi’nde son sınıf öğrencisi olan DeLand, Grenoble Alpes Üniversitesi’nde son sınıf öğrencisiydi. Ailesi son günlerde 27 Kasım’dan beri ondan haber alamadıklarını söyledi. Öğrenci arkadaşları, 29 Kasım’da kayıp olduğunu bildirdi. Araştırma. Cuma günü, babası Ken DeLand Sr., CNN ile yaptığı bir görüşmedeyken aniden telefonu kapattı ve daha sonra CNN’e oğluyla konuştuğunu mesaj attı. Baba, “Bütün durum gerçeküstü görünüyor,” diye ekledi. “Şimdi bu nihayet, son bölüm.” DeLand Sr., oğlunun son haftalarda neler yaptığına dair pek fazla ayrıntı açıklamadı, ancak İspanya’da olduğunu söyledi ve babasından haber ajanslarıyla iletişim kurmayı bırakmasını istedi.

Fransız büyükelçiliğinden bir kaynak, Amerikalı üniversite öğrencisi Kenny DeLand Jr.’ın Fransa’nın Lyon kentinde annesiyle yeniden bir araya geldiğini ve yakında ABD’ye dönmesinin beklendiğini söyledi.

Ailesinin söylediğine göre, iki hafta önce Fransa’da kaybolduğu bildirilen DeLand Jr., Cuma günü akrabalarına İspanya’da güvende olduğunu söyledi.

Aile, onlara tam olarak ne söylediğini veya son iki haftadır nerede olduğunu söylemedi.

Ailesi, New York, Rochester’daki St. John Fisher Üniversitesi’nde son sınıf öğrencisi olan DeLand Jr.’ın Grenoble Alpes Üniversitesi’ne gittiğini söyledi.

Ailesi son günlerde 27 Kasım’dan beri ondan haber alamadıklarını söyledi.

Öğrenci arkadaşlarının 29 Kasım’da kayıp olduğunu bildirmesinin ardından soruşturma başlatıldı.

Cuma gününün erken saatlerinde, babası Ken DeLand Sr., CNN ile görüşme yaparken aniden telefonu kapattı – ve daha sonra oğluyla konuştuğunu CNN’e mesaj attı.

“Bütün durum gerçeküstü görünüyor,” diye ekledi baba. “Ve şimdi nihayet, son bölüm.”

DeLand Sr. Oğlu, son haftalarda neler yaptığına dair pek fazla ayrıntı açıklamadı ancak İspanya’da olduğunu söyleyerek babasından haber ajanslarıyla iletişimi kesmesini istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.