Kaynaklar, Los Angeles Lakers’ın Milwaukee Bucks’ın asistanı Darwin Hamm’ı bir sonraki baş antrenörü olarak atadığını söylüyor.

Kaynaklar Cuma günü ESPN’e Milwaukee Bucks’ın asistanı Darwin Hamm’ın Los Angeles Lakers’ın bir sonraki koçu olmak için dört yıllık bir anlaşmayı kabul ettiğini söyledi.

Kaynaklar, Ham’ın geçtiğimiz günlerde Perşembe günü Lockers yetkilileriyle görüşerek ve Cuma öğleden sonra bir fırsatı teşvik ederek yollarını ayırdığını söyledi. Kaynaklar, Lakers’ın Hamin’in boyu ve dayanıklılığı, yıldız oyunculara koçluk geçmişi ve asistan ve oyuncu olarak Şampiyonaya inişi nedeniyle satıldığını söyledi. 2011-13 – Hamin’in Lakers’ta iki yıllık geçmişi de işe alınmasında rol oynadı.

Ham, işini Frank Vogel’e kaptırdığı 33-49 sezonundan sonra sezonun ilerleyen saatlerinde dolapları iade etmekle suçlanacak. Ham’ın en önemli komutlarından biri: Gelecekteki Onur Listesi Muhafızlarına katılmanın bir yolunu bulmak Russell Westbrook Sahibi çerçevesinde Lebron James Ve Anthony Davis. Kaynaklar, her dolap eğitimi röportajının ana temasının bu olduğunu söyledi.

Ham, Memphis’ten Taylor Jenkins, Utah’tan Queen Snyder ve Golden State Warriors’ın asistanı Kenny Atkinson da dahil olmak üzere Bucks teknik direktörü Mike Budenholzer yönetiminde ligin en başarılı antrenman sahasının bir parçası oldu. Ham, Atlanta ve Milwaukee’de Budenholzer ile dokuz sezon geçirdi ve 2021 NBA Şampiyonasını birlikte kazandı.

Ham NBA’de sekiz sezon oynadı ve 2014’te Detroit Pistons ile şampiyonluğu kazandı.

Kaynaklar, Lockers’ın bu hafta üç finalistten ikisi olan Ham ve Terry Stots ile görüştüğünü söyledi. Jambon röportajından sonra, sahibi bir koçları olduğunu öğrendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.