Lea Michele, Benny Feldstein’ın Çıkışından Sonra Broadway’in ‘Funny Girl’ünde Başrolde

hayatın şekeri Bugün Lea Michele için.

6 Eylül’de oyuncu, Broadway’de yayınlanan “Funny Girl”de Beanie Feldstein’ın yerini alacak. Barbra Streisand’ın süper hayranı olan ve 1964’te sahnede Fanny Price rolünü üstlenen Michael, unutulmaz bir şekilde gösterinin marşı olan “Don’t Rain on My Parade” şarkısını seslendirdi. “Glee” dizisinin ilk sezonu Daha sonra şarkıyı 2010 Tony Ödülleri’nde seslendirdi. Rolü oynama arzusunu açıkça dile getirdi Bir talk show sırasında Yıllar önce, onu ele geçirme fikriyle sosyal medyada cazibeyi ateşledi. Alternatif cephe olduğu söyleniyor Feldstein’ın çıkışı açıklandığından beri.

Michael’ın Fanny Brice ile bir geçmişi var; “Glee” karakteri Rachel Perry, gösteride birkaç “Funny Girl” şarkısı seslendirdi ve aynı zamanda kurgusal evrenin canlanmasına katıldı. Pazartesi öğleden sonra, bu hikaye gerçek olduktan sonra, Michael Instagram’da yazdı “Bir rüyanın gerçekleşmesi bir eksikliktir.”

Ünlü Streisand başrollü bir filme uyarlanan ve iyi karşılanan bir 1968 yapımı olan “Funny Girl”ün yeniden canlandırılması, yıllarca süren söylentilerin ve ardından gelen gecikmelerin ardından Nisan ayı sonlarında vizyona girdi. Feldstein’ın gösteriye ara vermesinden sonraydı. Test korona enfeksiyonunun varlığını doğruladıo beyan Haziran ayındaki son performansı 25 Eylül’deydi. Ürün Haberi doğruladı Twitter’da Bayan Price’ı oynayan aktris Jane Lynch de o zaman ayrılacağını söyledi.

Feldstein daha sonra bir açıklamada paylaştı Instagram’da yayınlandı Pazar gecesi, “Funny Girl”den Temmuz ayının sonunda, yani başlangıçta açıklanan tarihten iki ay önce çıkacak. Erken ayrılışını – oldukça sıra dışı bir Broadway olayı – prodüksiyonun “gösteriyi farklı bir yöne çekme” kararına bağladı.

“Bu deneyimi asla unutmayacağım ve kalbimin derinliklerinden August Wilson’a gelen herkese teşekkür etmek istiyorum. [Theatre] Açıklamada, “Bana ve muhteşem oyuncu kadromuza gösterdiğiniz sevgi ve destek için” denildi.

Lynch şimdi planladığından daha erken ayrılıyor ve son selamını 4 Eylül’de alıyor. Bayan Price, dört kez Tony adayı olan Tova Feltshoe tarafından oynanır. (Standby Julie Benko, Fanny Price’ı Ağustos’ta ve Perşembe günleri Eylül’den itibaren oynayacak.)

“Komik Kız” çoğunlukla olumsuz eleştiriler aldı. Variety’den Frank Rizzo atıfta bulunulan Buna “düşük güç” deyin. New York Times’tan Jesse Green tartıştı Canlanma “neden bu kadar uzun sürdüğünü gösteriyor.” Hevesli doğasına dikkat çeken eleştirmenler, özellikle Streisand’ın sesinin aksine Feldstein’ın vokal yeteneklerini eleştirdi.

Washington Post’tan Peter Marks Söz konusu “Örneğin, Streisand’ın bir yıldız olduğuna kesinlikle ikna oldunuz ve Feldstein’la ilgili olarak birincil inancınız şuydu: O inanıyor O bir yıldız.”

Broadway Ligi’nin haftalık rakamlarına göre, ticaret organizasyonu “Funny Girl”, belki de önceden yapılan ön satışların gücünden dolayı, Mayıs ayı ortasında August Wilson’ı yüzde 97.8 kapasiteye kadar doldurdu. Temmuz ayı başlarında, bu sayı yüzde 75’in altına düştü.

Bu parça güncellendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.