Los Angeles Rams’in elmas ağırlıklı Super Bowl LVI halkaları, SoFi Stadyumu, LA’yı selamlıyor

LOS ANGELES – Los Angeles Rams, Super Bowl LVI halkalarını Perşembe gecesi açıkladı ve takımın spor şampiyonası yüzüğü tarihindeki en ağır karat ağırlığı olduğunu söyledi.

Yüzükler, Rams’ın koçluk ekibi Irvine, California’daki eğitim kampına gelmeden önceki gece özel bir törenle açıldı.

Yüzüğün tepesinde mavi ve sarı safir, bir Lombardi kupası ve iki palmiye ağacının Rams sembolü bulunur. Yüzüğün çıkarılabilir üst kısmının altında, bir Super Bowl LVI oyun topu parçasıyla çevrili SoFi Stadyumu’nun bir görünümü var. Çatının altındaki saha, 2020 ve 2021 sezonlarından SoFi Stadyum katının kalıntılarından oluşuyor.

Her yüzük, 2020’de SoFi Stadyumu’nun resmi açılışını işaretlemek için beyaz ve sarı altından yaklaşık 20 karat beyaz pırlanta ile ayarlandı.

Rams’i, franchise tarihindeki üç tarihi onurlandıran, 1,12 karat pırlanta ile 12 Ocak temsil etmek için, 1 Ocak. 12, 2016 tarihinde, Rams’in Los Angeles’a geri taşınması onaylandı; 12 Ocak 2017’de Rams, Sean McVay’i koç olarak işe aldı; ve Ocak. 12 Ocak 2019’da Rams, Los Angeles’a döndükten sonra ilk playoff galibiyeti için Dallas Cowboys’u yendi.

2021 sezonu için her playoff maçının son skorları halkanın altında. Yüzüğün her iki yanındaki iki taş, Rams’ın Super Bowl LVI’yı kazanmak için playofflarda mağlup ettiği dört takımı temsil ediyor: Arizona Cardinals, Tampa Bay Buccaneers, San Francisco 49ers ve Cincinnati Bengals.

Yüzük tasarımı, Rams oyuncuları, takım yönetimi ve Los Angeles merkezli Jason of Beverly Hills arasında ortak bir çabaydı.

Rams Futbol ve İş İşleri Başkan Yardımcısı Tony Pastores yaptığı açıklamada, “Yalnızca Super Bowl’u kazanmak değil, bunu Bay Kroenke’nin inşa ettiği evde yapmak gerçekten bir rüyanın gerçekleşmesidir.” Dedi. Jason’a ve ekibine, takımımızı ve onların tarihi sezonunu yansıtan bir şampiyonluk yüzüğü sunma tutkusu, olayın gerçekleştiği türünün tek örneği stadyumu ve her şeye ilham veren şehri için minnettarız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.