Melekler yıldızı Mike Trudeau, ‘efsanevi’ fantezi futbol ligi hakkındaki sorulara gülüyor

New York – Mike Alabalık, Kendi neslinin en büyüğü olan beyzbol oyununun en iyi oyuncusu, bir dizi TV kamerasıyla ve iPhone kaydedicilerinin pençesiyle karşı karşıya kaldı. Uzun vadede, 12 sezon, dokuz All-Star maçı ve üç MVP ödülünden sonra, Hall of Fame özgeçmişinde bir leke ortaya çıktı: en azından çağdaş birinin görüşüne göre, en yetenekli fantazi futbol komiseri olamaz.

“İstifa mı edeceğim?” Bu kararı ben vermedim” dedi. Çarşamba öğleden sonra dedi Önünde melekler Yankee Stadyumu’nda oynanması planlanıyor. “Bilmiyorum. Ama tanıdığım her komiser her zaman kızacak.

Alabalık hizmetçisini sorunca çok eğlendi. Beyzbol birinci LigiEn ünlü fantazi futbol ligi, rekabet arasındaki son tartışmaların merkezinde yer alıyor. Cincinnati Kırmızıları Dış saha oyuncusu Tommy Bam Ve San Francisco Devleri Dış saha oyuncusu Petersen Oyunu. 27 Mayıs’taki maçtan önce sakatlanan denge kuralları ve takım sohbetlerinin görgü kuralları konusundaki anlaşmazlık Petersen’ı tokatladı.

Olaydan sonra, Pam üç maçlık bir cezayı kabul etti. İkisi hikayenin ayrı sayfalarını yayınladı. Pam, Peterson’ı kadro kurallarını manipüle etmekle suçladı; Peterson, manevrasının meşru olduğu ve Pam’in kendini kullandığı konusunda ısrar etti. Pam, Peterson’ın Fam’in eski takımına “saygısız bok” dediğini öne sürdü. San Diego Patisi. Peterson, “Doğru, GIF’e Patrice’i alay konusu gönderdim,” diye yanıtladı. Biri kırıldıysa, bunun için özür dilerim.

Salı günü askıya alınmasından bu yana, Pam hikayenin başka bir katmanını ortaya çıkardı. Suçun bir kısmının lig komiseri üzerine düştüğünü açıkladı. Pam, adamın Michael Nelson Trout olduğunu söyledi.

Pam Salı, “Alabalık korkunç bir iş çıkardı dostum,” dedi. “Trudeau, fantezi oyunlarındaki en kötü komisyon üyesidir. Çünkü birçok aşağılanmanın devam etmesine izin verdi ve hepsini çözebilirdi.

12 kişilik ligin tam listesinden 10.000$’ın satın alınması gerektiği ve son sırada bitiren oyuncunun ek 10.000$ para cezasına çarptırıldığı net değil. Diğer rakipler arasında eski All-Starlar yer alıyor. Mani Machado, Eric Hosmer Ve Mike Mastagos, Sporcular Bildirildi. Pam, ligi yönetme sorumluluğunun Trout’a düştüğünü çünkü “kimse komisyon üyesi olmak istemiyor. Komiser olmak istemiyorum. Farklı bir işim var. Bunu yapmak istemedi. Üzerine koyduk.

İşin nankörlüğü, ancak çiftlik alabalıktan halka açık bir şekilde bahsettikten sonra ortaya çıktı. Trout, Çarşamba gününden önce birkaç kez talepleri reddetti. Sporcular Lige dahil olduğu söylentilerini tartışın. (Konuşmaya aşina olan bir kişiye göre, Pam, rolünü ifşa ettiği için özür dilemek için Trout ile temasa geçti.)

Alabalık Gerful hakkında konuşmak istemez. Ancak Melekler daha önce Çarşamba öğleden sonra bir basın toplantısı düzenlemişlerdi. Bu hafta sonu grup, Trout’un Philadelphia, NJ yakınlarındaki Millville’deki çocukluk evini ziyaret ediyor. Trout, Citizens Bank Park’ta tekrar oynamaktan heyecan duyduğunu ve sevgili Eagles’ın sezonluk hareketlerinden memnun olduğunu söyledi. Famin’in yorumları sorulduğunda heyecanlanmadı.

Trout, “Fantezi futboldan bahsetmiyorum.

Sonra, utangaç ama inek bir tarzda, fantezi futboldan bahsetmeye başladı. Trout, hem Pam hem de Peterson ile konuştuğunu kaydetti. Maçın heyecanıyla ifade edilen yüce duygulara tokat attı.

“Herkesin rekabeti var” dedi. “Fantezi futbolu herkes sever. Kim yapmaz? ”

“Tommy, katılan herkes fantezi futbolla çok ilgileniyor. Birçok insan kalbini koydu. Ben de yaptım. O ligi kaybettim.

Alabalık, Fam ve Peterson tarafından yapılan tartışmanın ayrıntıları konusunda yetersiz kaldı. Pham’ın ilk suçlaması, Peterson’ın yasadışı bir şekilde yaralı bir rezerv biriktirdiği ve fazladan bir oyuncu seçtiğiydi. Peterson, San Francisco 49ers’ Jeff Wilson Jr.’ın Pam ile aynı şeyi yaptığını söyledi. Salı günü, ESPN’nin fantezi futbol antrenmanında izin verilenler ile ligin kendi kodlanmış kuralları arasında bir tutarsızlık olduğuna dikkat çekti.

Komiser yönetmeyi reddetti. Peterson, Pam’in önerdiği gibi kuralları çiğnedi mi?

Trout, “Sorularına cevap vermedim” dedi.

Trudeau, bu hikayenin haber döngüsünde altıncı gününe girmesine şaşırmış mıydı?

Trout, “Sanırım sadece çekiyorsunuz,” dedi.

Alabalık durumun sevincini kabul edebilir mi? Şöhret, 7,5 milyon dolarlık maaşında üç maç kesintisi değerinde fantezi futboldan uzaklaştırma aldı.

Trout, “Bu konuda yorum yapmadım” dedi.

Kısa bir süre sonra, bir Angels sözcüsü gazetecilerden konuyu değiştirmelerini istedi. Alabalık bu öneriyi nezaketle kabul etti. Ona karşı oyuna ilerlemek için can atıyordu. yankilerPhiladelphia’da bir hafta sonu, 2022 oyununun eğlenceli hikayesindeki rolüne dair daha fazla araştırmadan başka bir şey yok.

Trout, “Geçmişte kaldı,” dedi. “Başarıyorsun. Ama bu efsanevi bir fantezi futbol ligi, orası kesin.

(Fotoğraf: Sean M. Huffy / Getty Images)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.