MICHIGAN DEARBORN ATIŞI: Dearborn’daki Hampton Inn’de 6 saatten fazla süren ateşin ardından bir şüpheli tutuklandı.CNN

Yetkililere göre, altı saatten fazla bir süre önce Michigan, Dearborn’daki bir otel odasında kendisini vurup öldürdükten sonra kendisine barikat kurduğu iddia edilen 38 yaşındaki bir adam Perşembe günü “barışçıl” bir şekilde gözaltına alındı.

Birkaç saat süren görüşmelerin ardından, “öncesi yakalanan silahlı kişi olaysız bir şekilde gözaltına alındı. Michigan Ave hala kapalı ve soruşturma devam edecek, ”dedi Michigan Eyalet Polisi diye tweet attı Perşembe gecesi.

Dearborn Polis Şefi Isa Shahin Perşembe gecesi düzenlediği basın toplantısında, şüphelinin akıl hastalığı öyküsü olduğunu söyledi.

Şahin, “Biz gelmeden önce bir silahlı saldırı oldu ve bu bir ölüm oldu” dedi. Kurban, Hampton Inn’de 55 yaşında bir katipti.

sevgili polis diye tweet attı Perşembe 12:51 CT Perşembe 22324 Michigan Ave., insanlardan “aktif ve tehlikeli bir sahneden” uzak durmalarını istiyor. Dearborn, Detroit’in 6 mil batısında.

Shaheen’e göre olay, şüphelinin otel personeli ile para yüzünden tartışmaya girmesiyle başladı.

“Askerler ve yetkililer, otelin etrafındaki tüm alanı temizlemekle meşguller. Eyalet polisi, aktif bir durum olduğu ve halk için çok tehlikeli olduğu için lütfen bölgeden uzak durun.” dedi. diye tweet attı.

Hampton Inn’e bir milden daha yakın bir mesafede bulunan Duval İlköğretim Okulu, yumuşak bir karantina altındaydı.

Okul, “Binanın dışında bir durum var ve şu anda okula kimsenin girmesine izin vermiyoruz. Tüm personelimiz ve öğrencilerimiz güvende ve öğrenimimiz ve günümüz devam ediyor. DuVall’da dışarıdan herhangi bir aktivite yapılmayacaktır.” BT. İnternet sitesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.