Michigan’a karşı Penn State puanları, paketler: Wolverines hakim, Nittany Lions son ilk beş testinde mücadele ediyor

Numara. 5 No’lu Michigan, Nittany Lions’ın baskın bir ikinci yarının başlarında kırmızı bölge sürüşlerinden yararlanamamasının ardından 10 No’lu Penn State’i 41-17 yendi. Wolverines, kırmızı bölgeye iki uzun sürüşle oyuna başladı, ancak iki kere de saha golleriyle yetinmek zorunda kaldılar. Wolverines nihayet üçüncü pozisyonlarında 13-0 yapmak için uzun bir sürüş daha yapacaktı, ancak Nittany Lions hiçbir touchdown için etrafta dolandı.

Neredeyse bundan da yararlandılar. Penn State, oyun kurucu Sean Clifford ve Büyük Altılıyı devre arasında farkı 16-14’e kapatmak için kullandı ve Nittany Lions ikinci yarıyı oynuyormuşuz gibi görünen bir şut vuruşuyla açtı. Ellerimiz.

Biz yapmadık. Oradan, her şey Wolverines’in Penn State savunmasını yerde kesmesiyle ilgiliydi. Blake Corum (16 taşıma, 173 yard, iki touchdown) ve Donovan Edwards (28 taşıma, 166 yard, iki touchdown) sahada istedikleri her şeyi elde edebildiler ve Corum’un 61 yarda touchdown koşusu Michigan savunmasından sonra geldi. Bir top kaybı, oyunu çıkışlarda buza koyar.

Erken saha golleri olmasaydı, bu oyun çok daha kötü olabilirdi. Galibiyet, Michigan’ı sezonda 7-0’a yükseltiyor ve onu Big Ten East’te canlı tutuyor. Penn State 5-1’e düştü ve şimdi bölümü veya konferansı kazanma fikrini eğlendirmek istiyorsa başkalarının yardımına ihtiyacı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.