Misrach Ewunetie Ölü Bulundu – NBC New York

Gövde Kayıp Princeton Üniversitesi lisans öğrencisi Mizrach Eveneti Savcılar, Perşembe günü, yaşadığı ikamet salonunun yakınında kaybolduktan yaklaşık bir hafta sonra kurtarıldığını söyledi.

Mercer County savcıları, bir tesis çalışanının, kampüsün eteklerinde tenis kortlarının arkasında saat 13.00 sıralarında Evenetti’yi bulduğunu söyledi. Kolluk kuvvetleri, bölgeyi nispeten uzak ve yetkili araçlarla sınırlı olarak nitelendirdi. Kaynaklar, erken travma belirtisi olmadığını belirtti.

Savcılar, Evenetti’nin belirgin bir yaralanma belirtisi olmadığını doğruladı ve ölümünün şüpheli veya suç teşkil etmediğini söyledi. Ölüm nedeninin ve ölüm şeklinin belirlenmesi için otopsi yapılacak.

Perşembe günü erken saatlerde, kampüs güvenliği öğrencilere Ewunetie için üniversiteyi dolaşan dronları, helikopterleri ve deniz taşıtlarını izlemelerini tavsiye etti.

Korkunç keşfin duyurulmasından saatler önce, Vali Bill Murphy Perşembe günü duruşma Hükümetin çeşitli düzeylerinde birkaç kolluk görevlisiyle temas halinde olduğunu söyledi. Demokrat, tüm ekiplerin onu bulmak ve güvenli bir şekilde eve getirmek için ellerinden geleni yaptığını söyledi.

2024 Princeton Sınıfının bir üyesi olan 20 yaşındaki Evenetti, bu hafta başlarında yayınlanan bir üniversite alarmına göre, en son geçen Cuma günü sabah saat 3 civarında yaşadığı Scully Hall yakınında görüldü.

Kampüste yaşayan öğrencilere gönderilen bir e-posta, Evenetti’nin ailesinin ve arkadaşlarının birkaç gündür ondan haber almadığını belirtti.


Mesaj 4

Princeton Üniversitesi’nin 2024 Sınıfı’ndaki 20 yaşındaki Mizrach Eveneti, Cuma günü erken saatlerde kayboldu.

LinkedIn profiline göre, Ewunetie, bir Ivy League okulundan bilgisayar uygulamaları sertifikası ile sosyoloji diploması alan en genç kişidir. Son birkaç yılda McKinsey & Company ve Bank of America’da staj yaptı ve Villa Angela-St. Joseph, Cleveland, Ohio’da.

Ewunetie ayrıca 2021 LEDA kariyer üyesiydi ve profili, kendi eyaletinde Greater Cleveland Food Bank’ta yıllarca gönüllü olduğunu söylüyor.

Ewunetie’nin cesedinin bulunmasının trajik gelişiminin ardından, Princeton Üniversitesi Kampüs Yaşamı’ndan sorumlu başkan yardımcısı W. Rochelle Calhoun, öğrencilerine ve çalışanlarına bir mektup gönderdi: “Mizrach’ın ölümü düşünülemez bir trajedi. Kalbimiz onun ailesi, onun ailesiyle birlikte. arkadaşları ve onu tanıyan ve sevenler. Çok.”

Mektuba göre, üniversite “öğrencilerin bir araya gelmesi ve Mizrak’ı anması için bir fırsat” sağlamayı planlıyor. Bu etkinlikle ilgili bilgiler daha sonra paylaşılacaktır.

Üniversite, yıkıcı haberlerden etkilenen öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli destek, rehberlik ve danışmanlık kaynaklarıyla iletişime geçmeye çağırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.