Mississippi Eyaletinden Dillon Johnson, Mike Leach’e koşarak transfer portalına girdiğini söylüyor

Mississippi Eyaleti geri çekiliyor dillon johnson Çarşamba günü transfer portalına gireceğini duyurdu ve çıkarken Bulldogs koçu Mike Leach için bazı veda sözleri söyledi.

adına yapılan açıklamada Johnson’ın Twitter hesabıAilesi ve arkadaşlarının yanı sıra, karakter ve becerilerini geliştirmesine yardım ettiği için itibar ettiği Mississippi Eyaleti oyuncuları, koçları ve hayranlarına destekleri için teşekkür etti.

Johnson, “Çok sert olmadığım ve Leach benim ayrıldığım için mutlu olduğu için, bana en uygun oyun ortamını bulma umuduyla transfer portalına adımı gireceğim,” diye yazdı Johnson.

Kaynaklar ESPN’ye Johnson’ın adının Çarşamba gecesi itibariyle transfer portalına girilmediğini söyledi.

Greenville, Mississippi’den bir genç olan Johnson, ESPN’nin yorum talebine yanıt vermedi. Görünüşe göre 2 Ocak’ta Tampa, Florida’da ReliaQuest Bowl’da Illinois’e karşı oynamayacak.

Leach, Çarşamba günü ESPN’ye gönderdiği bir kısa mesajda şunları yazdı: “Şu anda yalnızca programımızdaki oyuncular hakkında yorum yapıyoruz. Ne olursa olsun, ona gelecekte en iyisini diliyoruz.”

Johnson, bu sezon 89 kez 488 yarda koştu ve üç gol atarken, 285 yarda 48 pas yakaladı. 24 Kasım’da rakibi Ole Miss’de 22 Numaralı Bulldogs’un 24-22 galibiyetinde, 12 atışta 73 yarda koştu ve 46 yarda sekiz pas yakaladı.

O maçtan sonra Johnson gazetecilere, Bulldogların hücumda daha dengeli olması gerektiğini söyledi. Mississippi Eyaleti, maç başına 78,8 yarda hızla FBS’de sondan bir sonraki sırada yer aldı. Yalnızca Boston Koleji (63,3) daha kötüydü.

Johnson, “Topu yönetmemiz gerektiğini hissediyorum” dedi. “Gelecek.”

Johnson, 2020 ESPN 300’de Mississippi arasında 2 numara. 41 numara sporcuydu ve 13 numaraydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.