Mitchell Trubisky, Kenny Pickett’ı bir hafta daha oyalayabilir mi?

Mitch Trubisky Ve bu Çelikçiler Bu hafta “Perşembe Gecesi Futbolu”nda Browns ile karşılaşmak için Cleveland’a gidecek. (AP/Don Wright)

Mitchell Trubisky’nin çıkış yılı bufalo faturaları Pittsburgh Steelers beklendiği kadar üretken olmadı. Trubisky’nin arkanıza yaslandıktan sonra bir yıldız olma umutları yavaş yavaş başladı Josh Allen Geçen sezon.

Trubisky, iki maçta 362 yard, iki touchdown ve bir müdahale için paslarının yüzde 59.3’ünü tamamladı. Büyük oyununun hiçbir avantajı yok gibi görünüyor. Trubisky 29. sırada ve 16 yarda acele ediyor. Bazı iyi silahlara rağmen, Steelers’ın hücumu yaya görünüyor.

Ama yol boyunca bir umut var… belki.

Steelers hayranları çoktan aradı İlk turdaki çaylak Kenny Pickett ve Trubisky, 3. Haftada sıçrama oyunları yapamazsa, Pickett’in 2. Haftada başlaması muhtemel. Pickett sağlam bir sezon öncesi döndü, ancak bu, gerçek oyunlar başladığında başarıyı garanti etmiyor.

[Watch Thursday Night Football on Prime Video: Sign up for a 30-day free trial]

Öte yandan, Cleveland Browns daha sonra tekrar gelmeyi dene Sefil bir düşüş 2. haftada New York Jets’e karşı. Browns’ın hücumu kayıplarda iyi performans gösterdi, bu yüzden Trubisky’yi içerebileceğini kanıtlama sorumluluğu savunmada.

Yahoo Sports, Steelers ve Browns “Perşembe Gecesi Futbolu”nda 3. Haftada karşı karşıya gelirken en son haberleri, analizleri, skorları ve güncellemeleri takip edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.