MLB Ticaret Söylentileri: Kardinallerin Juan Soto Görüşmeleri Yoğunlaşıyor; Yankees, Frankie Montas ve Luis Castillo’ya bakıyor

2022 MLB takas tarihine bir haftadan kısa bir süre kaldı ve tüm gözler üzerinde uyruklular harika çocuk Juan Soto. Kardinaller önde görünüyorRağmen Bir avuçtan fazla kulüp, anlaşmayı yapmak için gerekli parçalara ve motivasyona sahip. En son Soto gelişmelerini beklerken Çarşamba günkü takas tarihi söylentileri.

Corman, Corbin Soto takasında mı?

kardinaller, CBS Sports tarafından inişin favorisi olarak belirlendi Milli forvet Juan Soto, anlaşma yapma çabalarını “hızlandırdı”. Jeff Jones’a göre Belleville Haber-Demokrat.

Jones, Cardinals’in son teklifinin ikinci kaleci Nolan Gorman ve Nationals’ın sol bek oyuncusu Patrick Corbin’i içerdiğini bildirdi. CBS Sports geçen hafta bildirdi Corbin’in ticareti dengeleme ve Nationals’ın bir sonraki franchise’ı için defterleri temizleme aracı olarak herhangi bir potansiyel anlaşmaya dahil edilmesi bekleniyordu. Daha sonra açıkladığımız gibi:

Corbin’i Soto’ya eklemek, Milli Takımın daha iyi bir anlaşma yapmasının bir yolu, ancak tipik “diğer takım daha sonra kendi tarafına ekleyecek” anlamında değil. Tersine, Corbin son 50 başlangıcında çok düşük bir yedek seviye atıcı oldu ve 5.84 ERA (68 ERA+) ve 2.46 vuruş/yürüme oranı biriktirdi. Önümüzdeki iki sezon için 60 milyon dolar daha borcu var. Bu taahhüdü bırakmak bir kazan-kazan olacak ve yukarıda bahsedilen soğuk, dolar bazlı çerçeveye bakıldığında ölçeklere bile yardımcı olacaktır.

22 yaşındaki Gorman, ilk 194 plaka maçında .223/.299/.411 (103 OPS+) vuruş yapıyor.

yankiler Üst düzey yeni başlayanlarla ilgileniyor

Kıdemli solak Jose Quintana, kariyerine geri dönüşün ortasında. KorsanlarYankees dahil olmak üzere çeşitli rakiplerden ticari ilgi çekmek ve Beyaz çoraplar, Robert Murray’e göre.

Tesadüfen Quintana, Yankees ve White Sox örgütlerinin bir üyesiydi. Hiçbir zaman New York’un büyük lig kulübü için sahaya çıkmadı, ancak altı sezonun bölümlerini White Sox’un rotasyonunda geçirdi.

Quintana bu sezon 19 maça başladı ve bu müsabakalarda 3.70 ERA (114 ERA+) ve 2.93 vuruş/yürüme oranı elde etti. Yıl sonunda serbest oyuncu.

Yankees, piyasadaki en iyi iki oyuncu, Frankie Montas ve Luis Castillo ile de ilgileniyor. Jon Heyman’a göre. Ancak hiçbir anlaşma yakın görünmüyor.

dolandırıcılar Cooper’a bakmak

Dodgers ilgileniyor marlinler İlk meydancı / dış saha oyuncusu Garrett Cooper, Jon Heyman’a göre. Heyman, Dodgers’ın diğer potansiyel hedeflere geçmeden önce Soto’ya ne olacağını görmek için bekleyebileceğini öne sürüyor.

Cooper, CBS Sports tarafından yazın en iyi 30 takas adayından biri olarak gösterildi. İşte o zaman yazdıklarımız:

Marlins’in hareketli Cooper’ı eğlendirip eğlendirmeyeceği belli değil, ancak kaya gibi sağlam bir hücum yeteneği nedeniyle popüler olacak. Topa sert ve optimal bir açıyla vuruyor; Hızlı top içiyor ve lig ortalamasına yakın bir koku alma oranına sahip; Bugüne kadar müfreze bölünmelerini göstermedi; Ve benzeri. Elbette onun sopayla arasının iyi olduğunu anlamak için bunların hiçbirini bilmenize gerek yok; Tek yapmanız gereken pandemi sırasında onun .292/.370/.472 eğik çizgisine bakmak. Cooper gelecek sezona kadar serbest oyuncu olmayacak, ancak Marlins şansları konusunda güçlü hissediyorsa – iki yıl içinde playofflara kalma ve/veya onu geride tutma – en azından sorabilirler. Başka hangi takımlar ayrılmak isterdi.

Astrolar Contreras’ta

Bu sezon stoperlerinden çok az üretim alan Astros, en çok merak edilen takımlardan biri. yavrular yakalayıcı Willson Contreras, ESPN’den Jeff Basson tarafından. Yaklaşan bir serbest oyuncu olan Contreras, bu sezon ilk 82 maçında 14 ev koşusu ve 21 ekstra taban vuruşuyla .258/.373/.470 (136 OPS+) vuruş yapıyor.

Astros şu anda yakalama pozisyonunu korumak için Martin Maldonado ve Corey Lee’ye güveniyor. İkisi de fazla suç üretmedi; Aynı şey, diz sakatlığından hızla iyileşmeyen Jason Castro için de geçerli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.