Nebraska Eyalet Devriyesi, Laurel’deki birden fazla ölümü araştırıyor

Perşembe günü kuzeydoğudaki Nebraska şehrinde iki ayrı evde toplam dört kişi ölü bulundu ve yetkililer her ikisinin de yangına karıştığını söyledi. Cedar County Şerif Ofisi, sabah saat 3 civarında, Laurel’deki bir konutta meydana gelen patlamayla ilgili bir çağrıya yanıt verdi. Nebraska Eyalet Devriyesi’ne göre, itfaiye ekipleri evde bir kişinin ölü olduğunu buldu. Yetkililer, olay yerine vardıklarında, birkaç blok ötede ikinci bir yangın çıktığını gördüler. Nebraska Eyalet Devriyesi, ikinci bir konutta üç kişinin ölü bulunduğunu ve itfaiye ekiplerinin yangını söndürürken kanıtları korumak için çalıştığını söyledi. Müfettişler hala ikinci sahneyi işliyor. Yetkililere göre, yangın müfettişleri, yangınların her birinde hızlandırıcıların kullanılmış olabileceğine inanıyor. Devlet Devriyesi’ne göre, iki ayrı suçta dört kişinin ölümünde faulden şüpheleniliyor. Omaha’nın yaklaşık 100 mil kuzeybatısında, Cedar County’de 1000’den az nüfuslu Laurel kasabası yaklaşık beş blok ötede. Cedar County Şerifi Larry Koranda, “Bu küçük, güvenli bir topluluk. Birbirlerini tanıyıp tanımadıklarını bilmiyoruz, ancak bu topluluktaki herkes herkesi tanıyor.” dedi. “İnsanlar olağan dışı bir şey görürse Devlet Devriyesini arayın.” İkinci yangından sonra, siyah bir erkek tarafından sürülen gümüş bir sedan, Laurel’den ayrılırken görüldü ve kasabadan ayrılmadan önce bir yolcu taşıyor olabilir. Nebraska Eyalet Devriyesi. Emniyet güçleri, zanlıların yanıklara maruz kalmış olabileceğini söyledi. Nebraska Eyalet Devriyesi, soruşturmaya yardımcı olmak için güvenlik kamerası görüntülerini aradıklarını söyledi. Bilgi sahibi olan herkesin 402-479-4921 numaralı telefondan Devlet Devriyesi ile iletişime geçmesi istenir. NSP sözcüsü Cody Thomas, KETV NewsWatch 7’ye Devlet Devriyesinin iki yangının bağlantılı olup olmadığını araştırdığını söyledi.

Perşembe günü kuzeydoğudaki Nebraska kasabasındaki iki ayrı evde toplam dört kişi ölü bulundu ve yetkililer her ikisinin de yangına karıştığını söyledi.

Nebraska Eyalet Devriyesi, Cedar County Şerif Ofisi’nin, Laurel’deki bir rezidansta meydana gelen patlamayla ilgili bir çağrıya sabah saat 3 civarında yanıt verdiğini ve itfaiye ekiplerinin evde ölü bir kişi bulduğunu söyledi.

Yetkililer, olay yerine vardıklarında, birkaç blok ötede ikinci bir yangın çıktığını gördüler.

Nebraska Eyalet Devriyesi’ne göre, ikinci konutta üç kişi ölü bulundu ve itfaiye ekipleri yangını söndürürken kanıtları korumak için çalıştı. Müfettişler hala ikinci sahneyi işliyor.

Yetkililere göre, yangın müfettişleri her yangında hızlandırıcı kullanılmış olabileceğine inanıyor.

Eyalet Devriyesi’ne göre, Laurel’in yaklaşık 100 mil kuzeybatısında ve 1000’den az kişinin yaşadığı Cedar County’deki iki ayrı suç mahallinde dört kişinin ölümünde faul olduğundan şüpheleniliyor. Omaha’nın.

Cedar County Şerifi Larry Koranda, “Bu küçük, güvenli bir topluluk. Birbirlerini tanıyıp tanımadıklarını bilmiyoruz, ancak bu topluluktaki herkes herkesi tanıyor.” dedi. “İnsanlar olağandışı bir şey görürse Devlet Devriyesini arayın.”

Nebraska Eyalet Devriyesi’ne göre, ikinci yangından kısa bir süre sonra, siyah bir erkek tarafından sürülen gümüş bir sedan Laurel’den ayrılırken görüldü ve kasabadan ayrılmadan önce bir yolcu taşıyor olabilir.

Emniyet güçleri, zanlıların yanıklara maruz kalmış olabileceğini söyledi.

Nebraska Eyalet Devriyesi, soruşturmaya yardımcı olmak için güvenlik kamerası görüntülerini aradıklarını söyledi. Bilgi sahibi olan herkesin 402-479-4921 numaralı telefondan Devlet Devriyesi ile iletişime geçmesi önerilir.

NSP sözcüsü Cody Thomas, KETV NewsWatch 7’ye Devlet Devriyesinin iki yangının bağlantılı olup olmadığını araştırdığını söyledi.

Doug Furlich

Laurel, Nebraska’daki birden fazla zayiat mahallinden görüntü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.