NLCS Game 1’de Phillies boş Padres, sansasyonel Zack Wheeler, homer’ın arkasındaki canavar Kyle Schwarber

Bir astan baskın performans? Kontrol. Evi koca sümüklü böceklerinle mi yönetiyorsun? Kontrol. bu Philadelphia Phillies‘Rüya Ekim Salı günü bir şekilde daha iyi oldu Zack Wheeler şaşkın San Diego Padres NLCS’nin 1. Oyununda. Wheeler, 2-0’lık galibiyette cilalı tek vuruşlu topun yedi vuruşundan sekizini vurdu.

Bu koşuların ikisi de Padres marşıyla iki vuruşta geldi Yu Derviş. İlk uçak yarasadan havaya uçtu Bryce Limanı Dördüncüsü nadiren sol taraftaki koltuklara oturur. İkinci NL ev sahibi şampiyonunun güçlü sopasından bir füze Kyle Schwarber. Çıkış hızının 119,7 mil ve 488 fit olduğu tahmin edildi ve her türlü Statcast sonrası rekoru ve Harper’ın beynini kırdı.

Bu salıncakların dışında, denenmiş ve gerçek bir sürahi savaşı. Darvish, işin yedi vuruşunda sadece bir vuruşa izin verdi, ancak hasar verildi.

Kazanmanın ötesinde, Schwarber homer’ı Phillies’in şampiyonluk şansını artırmalı. 2022 playofflarında şimdiye kadar .050 vuruş yapıyordu. Kimse onun sezon sonu ile başa çıkamayacağından endişe duymuyor – şu anda 10 sezon sonrası homer’ı var – ancak uzun süreli bir çöküş Phillies’i kadro planlarını değiştirmeye zorlamış olabilir.

Belki de maçın en ilginç anı, Phillies menajeri Rob Thompson’ın Wheeler’ın baskın gecesini sadece 83 atıştan sonra bitirmeyi seçmesiydi. Kusursuz bir sekizinci vuruş yaptı Serantani Dominguez, ancak Jose Alvarado dokuzuncu vuruşta başı belaya girdi. Sol bek yürüdü Profesör Jurickson Biri çıktı, sonra iki adam giydi ve kötü bir saha oyuncusu seçimi etrafında çalışmak zorunda kaldı. Aldı ve kaçtı Manny Machado Açıldı ve Josh Bell’i kovdu.

Phillies şu anda 1-0 ve kitaplarda bir deplasman galibiyeti var. yarın öğleden sonra gönderecekler harun nola San Diego’nun karşısındaki tepeye Blake Snell 2-0 öne geçmek istiyor.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Ekim ayının önemli hikayelerini yakalamak ister misiniz? Seni koruduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.