Overwatch 2 sunucuları, uzun kuyruklarla “Kitle DDoS” saldırısına maruz kalıyor

Overwatch 2 sunucuları şu anda yayında ve bir günden fazla süredir var, ancak oyunu başlatmaya çalışırsanız bunu bilemezsiniz. Sunucu sorunları – muhtemelen bir dizi DDoS saldırısı nedeniyle – oyunu birçok oyuncu için erişilemez hale getirdi. Oyuna başlarken çok sayıda oyuncu kuyruğu beliriyor ve sorunun ne zaman çözüleceği belli değil.

Belki de en önemlisi, Blizzard patronu Mike Ybarra beyan Overwatch 2, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra bir “kitlesel DDoS” saldırısına maruz kaldı ve “çok fazla yavaşlama/bağlantı sorununa” neden oldu. Bunu kimin veya neden yaptığı belli değil, ancak Blizzard, oyunun bazı tasarım seçimlerinde çok fazla öfkeyle karşı karşıya kaldı.

Çalmakta: Overwatch 2 – Bilmeniz gereken her şey

Oyun direktörü Aaron Keller’in gece geç saatlerde yaptığı bir güncellemede, ikinci bir DDoS’un devam ettiği, ancak Blizzard’ın “sunucu sorunları ve istikrar konusunda istikrarlı bir şekilde ilerleme kaydettiği” ortaya çıktı. “Hepimiz görev başındayız ve gece boyunca çalışmaya devam edeceğiz. Sabrınız için teşekkürler – daha fazla bilgi edindikçe paylaşacağız.”

Daha önce bir kar fırtınası vardı Kabul Bazı oyuncuların aldığı “Beklenmeyen sunucu hatası”. Ayrıca stüdyo, oyuncuların kilitleri, görünümleri, görünmeme ve Watchpoint Pack’i satın alanların erişilememesi gibi sorunları doğruladı. Ancak bu sorunların ne zaman çözüleceği konusunda bir bilgi yok. kar fırtınası CS Twitter hesabı güncellemeleri geldikçe sağlar ve Bilinen sorunların listesi Overwatch forumlarında derlenmiştir.

Bu arada, Overwatch 2 incelememize göz atın. Orijinal hikaye aşağıdaki gibidir.

Overwatch 2 nihayet 4 Ekim’de çıkıyor. Birkaç yanlış başlatma ve gecikmeden sonra, sunucular bugün 15.00 ET / 12.00 PT’de yayında olacak ve artık her siteye önceden yükleyebilirsiniz.

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Overwatch’ın devam oyunu ilk olarak BlizzCon 2019’da duyuruldu. Bununla birlikte, uzun geliştirme döngüsüne rağmen – birçok düşünceden daha uzun – bugün piyasaya sürülen oyun tam olarak değil. Tam deneyim, yalnızca güncellenmiş 5v5 PvP modlarına sahiptir.

Ancak bu, Oynaması ücretsizve selefinin popüler lootbox modelini içermiyor. Ayrıca, bir telefon numarasını Battle.net hesabınızla ilişkilendirmeniz gerekir. oynamak içinBu yüzden bir an önce ilgilenmeye özen gösterin.

Bu kesinlikle Overwatch deneyiminin özü olsa da, birçok hayran devam oyununun vaat edilen PvE oyun modlarını dört gözle bekliyor. Henüz bu erken erişim sürümüne dahil değiller, bu yüzden daha sonra bunlara dikkat edin.

Elbette Overwatch 2’nin bekleyen sürümü, tıpkı Overwatch 1 sunucuları gibi büyük bir maliyetle geliyor. Kapalı 2 Ekim’de devam filminin lansmanı için hazırlanıyor. Orijinal Overwatch hakkında kişisel olarak nasıl hissettiğinize bakılmaksızın, 2010’ların inkar edilemez en önemli çok oyunculu oyunlarından biridir ve orijinal 6v6 formatında oynayamamanız çok yazık.

bizim Overwatch 2 incelemesi devam ediyor, eleştirmen Jessica Howard, oyunun ikonik orijinalin gerçek bir halefi olup olmadığını sorgulamasına rağmen, çoğunlukla oyunla ilk zamanlarından keyif aldı. “Önemli olduğu yerde, Overwatch 2, kahramanlardan oluşan takımlar arasında heyecan verici savaşları mümkün kılan mekaniklere sahip çok oyunculu oyuna heyecan verici bir güncelleme gibi geliyor” diye yazdı. “Ancak, bireysel bir varlık ve bir süreklilik olarak, bocalıyor.”

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon kazanabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız GameSpot’un gelirinden pay alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.